Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno F1 2010-2015

Na Gamesplanet ve sleve tento vikend.

Ktery rocnik je nejlepsi z pohledu hrace, ktery si chce obcas zajezdit a nutne nehleda zadnou realnou simulaci?

loading...

Nehrál jsem ještě ani jednu (naposledy jsem z formulí hrál tušim Grand Prix 2 :-D ), ale už jsem o tom taky uvažoval (takže díky za tip). Podle fandů zatim vede 2013, pak si docela chválí 2015...uvidíme jestli se ozve ještě někdo místní s reálnými zkušenostmi :-).

Podívej se na recenze na hrej.cz, většinu z nich (alespoň 2013 a 15 si pamatuju) psal Zdeněk Princ, který se o formule zajímá a má k nim vztah. Za mě asi nejlepší 2013, ale je to jedno, ta hra se dá poměrně dobře nastavit a ze simulace vyžadující volant a pevné nervy se může stát celkem pohodová akrádovka s gamepadem v ruce.

Off k těm slevám, je to peklo :D Včera jsem např. otevřel Steam a vybafla na mě sleva 50% na Skyrim Special Edition, končící za 3 a půl minuty. Snaha zjistit, zda obsahuje všechny DLC, rozhodování se a pak neuvěřitelně rychlej nákup. Během letních slev asi někam uteču. :D

Žádnej díl F1 od Codemasters není reálná simulace (i s vypnutýma asistentama a tak), mě nejvíce bavila asi 2012 nebo 2014.

Jo a ještě doplním, že se dá v pohodě uhrát na klávesnici (se zapnutou kontrolou trakce a abs), samozřejmě na nějaký rekordy to není, ale jinak v pohodě.

Pro mě, jakožto jezdce, který opravdu simulaci jízdy nechce, byly nejlepší formule Grand Prix 3 od G.Grammonda. Měl jsem k tomu spoustu nastavovacích utilit, dalo se štelovat spoustu věcí nad rámec toho, co dovolovala nastavovat hra. Mj. měnit formule, jezdce, měnit textury (všude byly zpátky reklamy na tabákové výrobky), libovolně nastavovat počasí, pit&stopy soupeřů, poruchy atd.

Jasně, grafika už dnes asi nikoho neomráčí..

Na to mam DiRT a GRID serie, neco mam a neco mam v hledacku az bude sleva.

Z tech her znam jen TDU - Test Drive Unlimited, jestli si to teda nepletu, to byla takova ta ujeta hra, kde se dal jezdec i oblikat? Nesel bych do toho ani ve sleve, stary. Zbytek se zkusim mrknout na gameplaye jak to vypada, ale mam toho na me dost, formule bylo posledni co jsem chtel a tak mi tato akce prisla dost vhod.

Jasně, proto to uvádím. Já osobně simulační model jízdy nemám rád, nemíním se tím trápit, vyhovuje mi arkádové ježdění (ve stylu GTA San Andreas).

Čistokrevná simulace + volant/gamepad > možná se ani nerozjedu a pokud ano, v tříkolovém závodě dokončím první kolo spolu s ostatním, kteří končí celý závod ;-)

Na The Crew mě baví hlavně ta rozlehlost herního světa. A vůbec by mi nevadilo, kdyby byla ještě mnohem rozsáhlejší (modely měst i plocha jako celek). A kdyby přidali podrobný Pittsburgh (ten bych si snad koupil i jako DLC za plnou cenu v den vydání).

v tříkolovém závodě dokončím první kolo spolu s ostatním, kteří končí celý závod

Jsem na tom podobne, sice mam i levny Genius volat s pedalama, ale akorat se mi na nej prasi, radsi hraju na klavesnici, takze od autoher ocekavam, ze budou v nastaveni ruzni pomocnici, automaticka prevodovka atp.