Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mafia 1 - kde koupit (digitální distribuce)

Ahoj, sháním hru Mafia, nevíte někdo, kde by se dala tato hra dnes koupit? Nikde jí nemůžu najít ani v digitální distribuci, ani jinde (xzone atd.). Pokud vím, tak před lety byla normálně ke koupi na steamu, ovšem teď už tam nikde není..

S tím souvisí můj druhý dotaz, jak fungují steam giveaways? Kdybych našel přes fóra někoho, kdo tuto hru stále vlastní (na steamu), mohl by mi klíč od ní darovat (/prodat), přestože už není součástí storu?

Podle mě ji dnes digitálně koupit nelze. Obchody ji také nemají ani v CD/DVD verzi. Jedině zkoušet sehnat krabicovku přes bazary.

Ohledně darování hry ze Steamu na okraj připomínám, že ten darující ji pochopitelně nemůže mít aktivovanou.

Všem díky moc za odpovědi, ještě se zkusím podívat.. Jinak ani tak moc mi nejde o to si hru zahrát, jako si jí přidat do sbírky, je to hra mého mládí a asi nejoblíbenější hra vůbec :)

Jinak ten prodej klíčů (asi) ještě funguje, ovšem prodává se za neskutečný částky, v řádech stovek a stovek dolarů, takže spíš zkusím od nějakého dospěláka vyžebrat krabicovku a vystavit si jí :)

Kupuju hned celou trilogii, v "akci" za 26 (neměl jsem doteď 2ku ani 3ku). No co, aspoň, že jsem hru nekoupil jak blázen od někoho za těch absurdních 150 CS:GO klíčů apod., co jsem našel na fórech, to bych si teď rval vlasy :D

EDIT: Hra mi spustit jde, jak česká, tak anglická verze. Návod na obnovu soundtracku zafungoval také.