Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mafia 1 - kde koupit (digitální distribuce)

Ahoj, sháním hru Mafia, nevíte někdo, kde by se dala tato hra dnes koupit? Nikde jí nemůžu najít ani v digitální distribuci, ani jinde (xzone atd.). Pokud vím, tak před lety byla normálně ke koupi na steamu, ovšem teď už tam nikde není..

S tím souvisí můj druhý dotaz, jak fungují steam giveaways? Kdybych našel přes fóra někoho, kdo tuto hru stále vlastní (na steamu), mohl by mi klíč od ní darovat (/prodat), přestože už není součástí storu?

Všem díky moc za odpovědi, ještě se zkusím podívat.. Jinak ani tak moc mi nejde o to si hru zahrát, jako si jí přidat do sbírky, je to hra mého mládí a asi nejoblíbenější hra vůbec :)

Jinak ten prodej klíčů (asi) ještě funguje, ovšem prodává se za neskutečný částky, v řádech stovek a stovek dolarů, takže spíš zkusím od nějakého dospěláka vyžebrat krabicovku a vystavit si jí :)

Kupuju hned celou trilogii, v "akci" za 26 (neměl jsem doteď 2ku ani 3ku). No co, aspoň, že jsem hru nekoupil jak blázen od někoho za těch absurdních 150 CS:GO klíčů apod., co jsem našel na fórech, to bych si teď rval vlasy :D

EDIT: Hra mi spustit jde, jak česká, tak anglická verze. Návod na obnovu soundtracku zafungoval také.