Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokemon GO - nebezpečná manipulace ovcí?

Svět se opět zbláznil. Aplikace je zdarma. Pro výrobce peníze až na prvním místě.
My lidé se k sobě chováme hůře a hůře. Přehlížíme se, mnohdy i záměrně. Jsme si čím dál více vzdálenější, navzájem lhostejní. Jakási divná virtuální realita, se přesouvá do ulic a začíná pronásledovat a manipulovat nové ovce. Při shlédnutí té manipulátorské aplikace která chodcům vymývá mozek z hlavy a izoluje je od okolí, se ptám - jak tohle skončí a jaké to bude mít pokračování? Bude člověk ještě vůec někdy schopný začít používat racionální myšlení a filtrovat?
Doufám, že nějakou zmateně pobíhající ovci nesejmu uprostřed více proudé vozovky.
Díky bože, že jsem měl normální dětství - mládí bez zbytečných a nesmyslných technických kravin a žiju dost svérázně po svém a přitom spokojeně a šťastně! :beer:
Vaše názory?

Ja naopak nechapu, proc to nekteri tak hroti :) Tvurcum se podarilo zkombinovat chuzi po venku a hrani na mobilu. Podle me je to jedna z mala her, kdy neni nejlepsi ten co ma nejrychlejsi prsty,postreh atd, ale ten, co to ma v nohach. To ze je kolem toho takovy hype je uz vec druha a je to hlavne kvuli tomu, ze ma ta hra uspech a prinesla do sveta mobilnich her neco noveho...deal with it.

A jak poznas ovce od fanousku? Stejne jako se vsim ostatnim...

Ovce jsou ti co si neco koupi/hrajou jen proto ze je to ted in(Pokemoni/iPhone) ale to na ulici tezko poznas.
Ja to hraju protoze to byla cast meho detstvi...serial a hlavne karticky ktere jsem chodil hrat/menit na ruzne akce po meste.
A kde byli-jsou ty chytraci dnes?Pokemon vytahnul deti ven uz pred XX lety jen tu jeste nebyl poradne internet a fora a hlavne miliarda chytrych lidi...

ty sa ozývaš? ty sa môžeš naučiť radeji základy elektroniky :)

Mě by spíš zajímalo, proč se každý vrací zrovna do doby svého dětství a ne o kousek dál, třeba do první světové války, kdy rekruti s puškama v ruce běželi proti kulometu v zákopu. :-) To muselo být vzrůšo a ne ty dnešní pokémoni a pořád sedět doma u počítače. Hrůza.
Nebo ještě o pár desetiletí zpět, kdy byli třeba veřejné popravy na náměstí běžnou věcí, návštěvy kostelů povinností, atd.
Každý jen připomíná dobu, kdy nic nebylo a člověk musel být šťástný, když si házel s kostkou na dvorku nebo kopal do míče.

Napadlo někoho z vás, kdo tu mele o tom, co dělal zrovna on, že každý si chce svůj život prožít jinak a zrovna váš život třeba nikdo jiný než vy už žít nechce ? Chápu, že to je pro mnohé nepochopitelné, strašná urážka, hanba,atd., že je nikdo nechce napodobovat, ale nejlepší bude, když to třeba s pomocí psychiatra zkusíte překonat.

↑Araneus84 Testat do kamene.

Jinak stejně všichni jen "zabíjíme čas" než umřeme.
To jen někteří mají pocit nutnosti kecat do toho ostatním a vlastně nežít svůj vlastní život.

Užívejte života a nestarejte se o ostatní. Budete šťastnější.

Jinak někdo tu psal že potkal cca 6ti letého a ten mu říkal nějaké urážky.
A ty jsi udělal co když ti tak řekl ?

Pochybuji že se ti to stalo. Jen tady děláš vlny.