Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows8 - notas nezvládá žádné hry co si stahují z internetu.

Ahoj, mám problém, že můj notas nezvládá žádné hry co si stahují z internetu. Jdou jen ty novější hry. Zkoušela jsem snad úplně vše a problém nic nevyřešilo, i přes to, že můj notebook by hry měl zvládnout. Napadlo mě, jestli to není způsobené win8, i když kamarádce hry s win8 jdou? Někde jsem četla, že to někomu pomohlo. Co myslíte, mám to preinstalovat na 7?
Změna předmětu, původně: Windows8 (Prasak)

Vzhledem k tomu že tazatelka odmítá sdělovat informace jako jsou ovladače, frameworky, konkrétní jména her a závady tak nevím kdo to tady vyřeší. Moje rada - vemte to do servisu, kde vám uděají softwarovou diagnostiku a uvidí konkrétní nedostatky. My zde na poradně vám přes rameno nevidíme.
Viz tazatelky předchozí topic http://hry.poradna.net/q/view/123669-notebook-hppr obook-nejdou-hry

Edit: winddws 7 nepomůže, ovladače tam nebudete mít tak jako nyní na 8

Nezapne se ti vůbec launcher? Máš účet s administrátorskýma právama?

Delete the folder: C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_launcher
Re-open LoL. During this time the badge will show as it redownloads the files. Please do not click the badge until it either disappears of LoL opens.

If that does not work, try this (similar to above)

Try the following:

Delete:
- everything inside C:\Riot Games\League of Legends\RADS\downloads
- lol_air_client and lol_air_client_config_na inside C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects
- everything inside C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions

After deleting ,restart your computer. When restarted, run League of Legends in Administrator Mode.