Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam UPOZORNĚNÍ!!!

Zdravím,
dnes ve večerních hodinách začal mít Steam dost závažné problémy. Všem uživatelům se mohou na stránce store.steampowered.com/account zobrazovat informace o ostatních uživatelých, a ostatním zase vaše. Znamená to, že můžete být chvíli přihlášení i jako někdo jiný!
Dalšími problémy jsou:
1) I když jste přihlášeni ve Steam aplikaci, v obchodě jste odhlášeni.
2) Nelze přenastavit jazyk obchodu.

VYSOCE doporučuji se v následujících 1-2 hodinách nepřihlašovat a nepoužívat Steam!!!

S pozdravem,
Drexx

Pokud jste byli přihlášeni na svém účtu, možná jste si toho také všimli. Lidé z celého světa hlásí, že mohli vidět knihovny s hrami jiných hráčů, dokonce i jejich data a další podrobnosti (včetně e-mailu, historii nákupu a další soukromé informace - dokonce i část čísel kreditních karet) v sekci Informace o účtu. Náhodně se potom měnil jazyk, kupříkladu měl někdo Steam v ruštině nebo čínštině, přitom měl nastavenou angličtinu.