Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní myš a klávesnice

Ahoj, koukal jsem na tyto myšky https://www.alza.cz/a4tech-bloody-r7-d617815.htm?c atid=18853601 a https://www.alza.cz/a4tech-bloody-v7-holeless-core -2-kovove-pojezdy-d497038.htm?catid=18853601. Klávesnici jsem si vybral tuto https://www.alza.cz/a4tech-bloody-b120-d617816.htm ?catid=18853599. Chtěl bych pouze značku A4Tech, neboť mám už od nich i sluchátka Bloody G501 a jsem nesmírně spokojen. Mohli byste mi poradit, zda jsou tyto produkty dobré či dokonce navrhnout něco lepšího, ale abych se vlezl přibližně do stejné cenové relace. Díky :)

R7 core 2 mam uz asi mesic doma a super, zatim zadny problem. Neskutecne paradne padne do ruky a pri normalnim pouzivani ( denne tak 3 hodinky hrani a jinak ruzne litani na netu ) mi vydrzi v klidu i par dnu bez nabiti. Jen ty jejich software kraviny jako redukce recoilu a tak jsou naprd. Za prve si to clovek musi zaplatit a za druhe mam ten pocit ze je to treba v csku zakazane a muzes za to mit ban. Takze z tohohle pohledu to nevyuziju ale jinak muzu mys doporucit :)

Protože má i celkem pěkné recenze. Samozřejmě, SteelSerie je už značka, ale to převyšuje celkově můj rozpočet a myslím si, že když už SteelSeries, tak si připlatit a koupit nějakou, co se pohybuje v cenové relaci 1500+. Nejsem nějaký závislák, takže si myslím, že i ta od A4Tech mi nějakou dobu vydrží. :) Každopádně děkuji za tvůj komentář a za snahu pomoct mi :)

A4tech myšky mohu doporučit, už několik let doma pouzíváme a 100% spokojenost i dlouhá výdrž.

Na bezdrát se z vysoka vytento, stejně ti to bude ležet na stole a nic jiného. Já si kupoval myšku se speciální úpravou obalu kabelu - je tvrdší, nezamotává se, nezadrhává a umožňuje tak velmi pohodlné používání myšky.