Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní myš a klávesnice

Ahoj, koukal jsem na tyto myšky https://www.alza.cz/a4tech-bloody-r7-d617815.htm?c atid=18853601 a https://www.alza.cz/a4tech-bloody-v7-holeless-core -2-kovove-pojezdy-d497038.htm?catid=18853601. Klávesnici jsem si vybral tuto https://www.alza.cz/a4tech-bloody-b120-d617816.htm ?catid=18853599. Chtěl bych pouze značku A4Tech, neboť mám už od nich i sluchátka Bloody G501 a jsem nesmírně spokojen. Mohli byste mi poradit, zda jsou tyto produkty dobré či dokonce navrhnout něco lepšího, ale abych se vlezl přibližně do stejné cenové relace. Díky :)

U klávesnice bych osobně vybíral nejprve podle rozložení klávesnice, na které jsem zvyklý. Pak podle výšky úhozu (mechanikého typu). Preferuji slonovou kost, čili dneska si můžu už tak na… kakat. Proto opečovávám svou cca deset let starou, PS/2 :)

R7 core 2 mam uz asi mesic doma a super, zatim zadny problem. Neskutecne paradne padne do ruky a pri normalnim pouzivani ( denne tak 3 hodinky hrani a jinak ruzne litani na netu ) mi vydrzi v klidu i par dnu bez nabiti. Jen ty jejich software kraviny jako redukce recoilu a tak jsou naprd. Za prve si to clovek musi zaplatit a za druhe mam ten pocit ze je to treba v csku zakazane a muzes za to mit ban. Takze z tohohle pohledu to nevyuziju ale jinak muzu mys doporucit :)

Protože má i celkem pěkné recenze. Samozřejmě, SteelSerie je už značka, ale to převyšuje celkově můj rozpočet a myslím si, že když už SteelSeries, tak si připlatit a koupit nějakou, co se pohybuje v cenové relaci 1500+. Nejsem nějaký závislák, takže si myslím, že i ta od A4Tech mi nějakou dobu vydrží. :) Každopádně děkuji za tvůj komentář a za snahu pomoct mi :)

A4tech myšky mohu doporučit, už několik let doma pouzíváme a 100% spokojenost i dlouhá výdrž.

Na bezdrát se z vysoka vytento, stejně ti to bude ležet na stole a nic jiného. Já si kupoval myšku se speciální úpravou obalu kabelu - je tvrdší, nezamotává se, nezadrhává a umožňuje tak velmi pohodlné používání myšky.