Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Star Wars Battlefront

Tak co rikate na plnou verzi? Ja jsem nadseny. Hra me fakt bavi, atmosfera jako z filmu, grafika nadherna. Oblibil jsem si mod Hereos vs Villains a hlavne hru za Vadera nebo Bobu Fetta. Ale musim dat za pravdu rezencim, ze hra nejde prilis do hloubky a pro dlouholete hrace strilecek tohle neni. Hra je pomerne jednoducha (taky jak jinak vysvetlit to, ze po par hodinach uz patrim k tem nejlepsim :-D ). Takze je to spise pro casual hrace a hlavne fanousky Star Wars nez pro hardcore hrace.

To mě to zajímá, Star Wars mám rád, střílečky taky, ale zase kvůli jedný hře instalovat Origin se mi nechce. Naštěstí jsou i jiné střílečky, takže konkurence tu je. Jestli však nepodělaj PC port NFS na jaře, to by mě možná přesvědčilo si Origin naistalovat, ale jelikož většinou PC porty snad i záměrně podělaj, tak jsem zatím v klidu.

• A kde je problém nainstalovat ORIGIN?
• Jejich politika se jiz zmenila, info o HW dela i Steam, kde v otazce 'PRIVATE/soukromi' to vyjde nastejno.
Nekolik her co mam na Steam, stejne jeste navic instalace STEAM, musim jeste nainstalovat Uplay etc.. coz me docela unavuje, kde se steam stava jen prostrednikem, ale jedna instalace me nezabije, instalujes jen jednou, ne pri kazdém spusteni hry.

• Osobne jsem zkousel jen BETA verzi, ale hru zakoupim az bude za polovicku, jak uz to EA ma ve zvyku :-p Navic ta hra bude jeste lépe optimizovana, odstranené mozné BUGs, bit nekde prvni zajem nemam :-)
• Jinak hra vypada slusne, jak graficky, tak i ten MP byl zajimavy, takova zmena :-)

Přemýšlím o koupi, hra vypadá opravdu dobře, ale jak už bylo napsáno...ten Origin. Už těch klientů já osobně mám hodně. Steam, battle net, social club, gog...a ještě k SW origin...ale zas na druhou stranu proč ne co, když už jich mám tolik :-D

Koukal jsem se na minimální požadavky a zaujalo mě tohle:

Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection

Myslejí tím rychlost připojení, stahování, nebo jak to je? Když změřím rychlost internetu tak mám 1,8 Mbps, ale reálná rychlost stahování je kolem 0,2 Mbps.