Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Star Wars Battlefront

Tak co rikate na plnou verzi? Ja jsem nadseny. Hra me fakt bavi, atmosfera jako z filmu, grafika nadherna. Oblibil jsem si mod Hereos vs Villains a hlavne hru za Vadera nebo Bobu Fetta. Ale musim dat za pravdu rezencim, ze hra nejde prilis do hloubky a pro dlouholete hrace strilecek tohle neni. Hra je pomerne jednoducha (taky jak jinak vysvetlit to, ze po par hodinach uz patrim k tem nejlepsim :-D ). Takze je to spise pro casual hrace a hlavne fanousky Star Wars nez pro hardcore hrace.

Koukal jsem se na minimální požadavky a zaujalo mě tohle:

Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection

Myslejí tím rychlost připojení, stahování, nebo jak to je? Když změřím rychlost internetu tak mám 1,8 Mbps, ale reálná rychlost stahování je kolem 0,2 Mbps.