Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Které COD máte nejraději?

Já mám nejraději COD 2 a MW1(ale z nostalgických důvodů)

Ve věcech hratelnosti a příběhu mne vítězí MW2 a MW3. Některé momenty a mise tam jsou fakt super. Ta akce je zábava. Postavy a zbraně zajímavé. Super interaktivní akční film =)
A ending song v MW3 je super prostě super.

Trapné hate odpovědi nečtu, vůbec mne nezajímají(Píšu hlavně kvůli Ekmosovi...).
Změna kategorie, původně: PC hry (Prasak)
Radu nehledáš, takže přesun do Pokecu (Prasak)

1. World at war - multiplayer s tanky, zombíci
2. Modern warfare 2 - spec ops mise
3. Modern warfare 1 - multiplayer
4. Black ops 1 a 2 - multiplayer party games
5. Ghosts - singleplayer
6. Advanced warfare - singleplayer

Z nostalgie mám nejradši united offensive kvůli vozidlům v multiplayeru, ale i to se nedá hrát pořád dokola. Ale všechno dohromady se dá střídat pořád dokola, tak proto hraju všechny cod.