Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Které COD máte nejraději?

Já mám nejraději COD 2 a MW1(ale z nostalgických důvodů)

Ve věcech hratelnosti a příběhu mne vítězí MW2 a MW3. Některé momenty a mise tam jsou fakt super. Ta akce je zábava. Postavy a zbraně zajímavé. Super interaktivní akční film =)
A ending song v MW3 je super prostě super.

Trapné hate odpovědi nečtu, vůbec mne nezajímají(Píšu hlavně kvůli Ekmosovi...).
Změna kategorie, původně: PC hry (Prasak)
Radu nehledáš, takže přesun do Pokecu (Prasak)

Když už tenhle dotaz, tak by snesl anketu.
Hrál jsem 1 a 5 (World at War) kvůli multiplayeru a potom Ghosts single player, nejvíc mě bavilo první, ale už nehraju, Ghosts byla poslední větší hra, kterou jsem hrál, od té doby jen párkrát na pár desítek minut LFS.

1. World at war - multiplayer s tanky, zombíci
2. Modern warfare 2 - spec ops mise
3. Modern warfare 1 - multiplayer
4. Black ops 1 a 2 - multiplayer party games
5. Ghosts - singleplayer
6. Advanced warfare - singleplayer

Z nostalgie mám nejradši united offensive kvůli vozidlům v multiplayeru, ale i to se nedá hrát pořád dokola. Ale všechno dohromady se dá střídat pořád dokola, tak proto hraju všechny cod.