Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s Geforce experience

Zdravím chtěl bych se zeptat mám nový PC intel core i5, Nvidia GTX 960, 8gb ram, win8. Potřeboval bych poradit oholedně geforce experience. Když tam přidám hru a dám optimalizovat tak mi tam vyskočí u her jako například Mad Max vysoké detaily textur rozlišení, fyzika, kvalita obrazu maximální atd. Ale když zapnu hru tak ta se seká a nejede plynule jak by měla. Nemůže být chyba v nějakém ovladači nebo něčem podobném, předem děkuji za každou radu.

• Neni duvod pouzit nastaveni GForce, ve hre si to nastav sam tak, aby hra jela plynule a uvedeny games xx vubec nepouzivej :-)
(radeji se také podivej, jestli ti automaticky nespustil nativni rozliseni (DSR 2715x xxx) vyssi jak FHD)