Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čo s CD kľúčmi na Steame?

Na Steame som absolútny nováčik. Doteraz som hral prevažne len krabicovky. Tam sa CD kľúč naťuká hned pri inštalácií. No teraz som si zrobil Steam účet, pokupoval pár hier(napr. The Witcher1/2). Hry my normálne idú spustiť, len si všímam po rohoch obrazovky mi furt priamo v hre vybehne malé okienko, kde stojí niečo ako:"Táto hra služby steam vyžaduje špeciálny kľúč, akonáhle ho hra bude požadovať tak ho zadajte"

XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX

Ako a kde ho mám zadať? Alebo to ignorovať? Tie kľúče sú určite na aktiváciu..len ako nato?

Chcel by som sa ešte niečo ohľadom "bezpečnosti" Steam účtu opýtať. Týka sa to skôr hier v knižnici...

Keby sa stala taká vec(kt. sa asi ani nikdy nestane) žeby nejaké, alebo nedajbože všetky hry z knihovne len tak zmizli. Ako, alebo pomocou čoho môžem dokázať že som dané hry ktoré tam kedysi boli skutočne kúpil?

Hry ti z účtu zmizet nemůžou, jsou svázané pevně s účtem. V případě odcizení účtu prokazuješ, že účet je tvůj na podpoře steamu. Například foto her, účtenek, výpisy z karty atd. Měj zaplej steam guard a neměj stejný heslo na steamu a na mailu + neinstaluj pochybný software, kterej může obsahovat keyloggery atp. Pak se ti spíše nemůže stát, že bys o účet přišel.

Už ti jednou napsal, že hra nemůže z účtu zmizet. Stejně jako ty jí nemůžeš z účtu nijak odstranit, nemůže to udělat ani nikdo jiný. Prostě to NEJDE. Jediný, kdy by se to mohlo stát je nějaká chyba STEAMU, potom se obrátíš na Steam support a pošleš jim například fakturu že jsi to koupil, apod. Ale nestane se to, nikdy.