Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VAC za nic!!

Dobrý den, potřebuju se něják zbavit VAC banu který jsem dostal před 33 dny za nic!! Nemůžu hrát starší hry od VALVE např. Counter Strike: Source se zabezpečením VAC TF2 a podobné hry... Myslel jsem si že první VAC je na 30 dnu-měsíc, ale jak se ukázalo tak není...

no neviem neviem, špičkové servery, ktoré prevádzkujú napr. Counter-Strike majú zabudované bezpečnostné prvky. Tie laicky povedané, pracujú tak, že kontrolujú aké programy sú na jeho IP adresu pripojené. Ak je ku serveru okrem programu napr. css.exe, spolu sním pripojený aj iný "skrytý" program, vymyslím si "aimbot.exe", ktorý tam nemá čo hľadať. BAN udeľuje server automaticky..

V SMS obvykle telefony diakritiku před odeslání ořežou. Důvod je jednoduchý - omezená velikost zprávy, diakritika snižovala počet znaků.
Při psaní textů na netu a jinde - smartphony umí prediktivní psaní a nabízejí dopředu vhodná slova i s dia.
Jen výmluvy, jak schovat bahno na vlastním prahu.

Zbavit se banu lze zřízením nového Steam Acc a používáním mozku.

Aplikace skinů či módů nevede k zabanování, Steam je modding-friendly. K udělení banu vedou prohřešky ve formě exploitů, cheatů apod.

Myslel jsem si že první VAC je na 30 dnu-měsíc

Četl jsi někdy tu tabulku, když se připojuješ na server? Rozumíš výrazu slova permanentní?
[http://i132.photobucket.com/albums/q3/Sierra_Oscar _2006/VAC.jpg]

Zdar psal jsem sem příspěvek a teď si přečetl ten tvůj asi je to stejnej nápad co máš ty sám, když dostaneš vac ban, nemůžeš na svym profilu na zabezpečený servery, ale jinak vše zůstáva stejný? Žádný jiný omezení ostatních funkcí steam profilu tam neni.:-)

Bohužel s tím asi nic neuděláš... Kdysi dávno jsem taky dostal banán (během doby co jsem byl na dovolené a nehrál), takže mi nejspíš nějaký dobrák naboural účet a "zahrál" si. Naštěstí na tomto problému již Valve zapracovalo a pro nové zařízení vyžaduje dvoufázovou autentizaci. Nicméně unban jsem nedostal.

Mám možná stejný problém, můj účet ukradl nějakej rusák a to i přesto, že mám komp zabezpečenej a nedělám nic riskantního. Dneska se ti šmejdi dostanou kamkoliv at děláš co děláš. Kunikace s valve v poho a za 4 dny jsem to měl doma, zvýšil ochranu a vše ok, až na to, že si moje hry rusomrd nacheatoval a otevřel všechny achievmenty, takže mi hrozil ban. Jsem poctivej a necheatuju a tak jsem se s důvěrou obrátil opět na valve. Defacto se nabonzoval že to mám nacheatovaný, v dobrym umyslu, že poctivostí nejdál dojdeš. Očekával od nich pomoc, jelikož jsem ten sajrajt nedokázal vymazat. Dostal jsem jen automatickou odpověd, že za cheatovani je okamžitej ban, nulová tolerance... bla,bla,bla, a že si za to můžu sám. Jo jasně, sami měli problémy jak se jim tam nedávno někdo naboural a to maj určitě zabezpečení těžkýho kalibru a platěj odborníky. Takže pak maj vlastně máslo na hlavě. Muj názor, třeba se mylim, teorie, nejsem profik. No tak mě vyVacbanovali, permanentně nezvratně. To díky!!! Jenže jsem vynalézavej a možná jsem přišel na způsob jak dál hrát online svý hry na zabezpečenejch serverech aniž bych si musel pro tyhle potřeby kupovat vše znovu. Nemám ale rád podvodníky, poradim pokud uznám, že tě vybanovali neprávem. Třeba na to někdo už davno přišel, ale nikde o tom ani zmínka a třeba to ani fungovat nebude. Zatim si to nechám pro sebe, páč nechci podporovat a radit případnejm nepoctivejm hráčum.

Každopádně, být tvým "zákazníkem", byl bych velmi, velmi opatrný. Aby tvá rada nevedla ještě k radikálnějšímu trestu..

Nevěřím, že se to podařilo VAC ban obejít. Pokud skutečně ano, napiš Gabemu. Odměna bude nepochybně řádově vyšší, než pár "zachráněných" MP titulů, které nemusíš kupovat znova.

Všichni mají kompy zabezpečené a rusáci přesto kradou účty jako straky. Divné. Nějak tomu nevěřím, že by za tím nebyla i tvá (byť neúmyslná) chyba. Typicky bych něco takového čekal od všelijakých cracků :-p

:-) muj napad je ciste legalni a dnes ho i vyzkoším, co se týká rusmenů, nevim co jsem kde podcenil, každopádně stane se, proto bych řek, že za to nikdo nikoho nemůže peskovat a to ani vave, jak jsem se dočetl, tak jim ze steamu kradou 77000 uctu mesicne.

Jenže ono to není vždy účelné, všechno po chvíli zamykat.

Když bude dotaz, kolik dní bude trvat současná slevová akce her na konzole*, to se samozřejmě dá po jejím skončení zamknout. Pokud se řeší nějaké dlouhodobé, trvalé téma, zamykání je spíše kontraproduktivní. A "VAC za nic", to je taková trvalka; vždycky je to za nic, vždycky je v tom zabanovaný nevinně.

To mi připadá jako nefér jednání z jejich strany.. při banu by mělo být nějaké odůvodnění.. a ne takhle hráče odbýt. Ještě že takovéto hry už dávno nehraju, neměl bych na to nervy.

(stačilo mi z dob 1.6ky či CoD4ky bany za to, že jsem byl dobrej, ostatní hráči to neskousli a vyvolávali votebany)

To ano, pokud bych cheatoval, jenze mi to načítoval ruskej mamrd a já o tom i valve informoval a chtěl radu co s tim, prostě jako poctivej hráč, za kterýho se považuju. Z jejich strany to myslí nebylo fer, neporadit a poslat automat o tom že se cheatovani banuje, to mi posilat nemuseli, to vím sám, chtěl jsem pomoc a místo toho mě sejmuli. Pak je to otázka kdo je na kom závislej, což si už asi trochu zapoměli. Valve si myslí že hráči potřebujou steam, ale je to přesně naopak.:-)

VAC bany jsou udelovany automatem a Valve o nich nediskutuje z prosteho duvodu, jsou udelovany na zaklade prukazneho scanu, ktery odhali znamy hack. Neboli, pokud te dostane VAC, tak jsi neco totalne podelal (nejspise pouzil outdated hack).

"Valve si myslí že hráči potřebujou steam, ale je to přesně naopak." To ma byt povzdech ukrivdeneho cheatera? Jakoze Valve ma tolerovat cheatery a slusni hraci z toho budou nadseni a nepujdou radeji jinam?

Možná bysis měl znovu pořádně přečíst jak se mi stalo, že jsem dostal ten ban, než opět začneš dělat unáhlený závěry a urážet mě, že jsem cheater, můžu sem klidně přeposlat celou korespondenci co jsem s nima vedl, aby bylo jasný do jaký míry je to moje vina, chyba nebo snad záměr!!!

Víš já tady v klidu řešim problémy co by třeba mohli bejt přínosem pro ostatní lidi, nejsou to nic moc rady, ale alespon se snažim psát věcně k tématu, neplácám tu nesmysli jako ty "kocoure", přesně tyhle lidi tvýho kalibru ten internet celkově kazej, bejt bez vás "hnidopychů", každej normální člověk by možná s přehledem a v klidu našel každou radu a nemusel se prodírat nějakejma žvástama zamindrákovanejch adolescentů, co využívaj toho, že je net anonymní, machrujou a přitom nejsou schopni ani pořádně číst, natož někomu poradit. Tak se hod do klidu a najdi si nějaký téma vhodnější pro tvoje výlevy.

Pokud tohle využije cheater, stejně dostane vac ban, tak je to fuk, četl jsem i další fora a někdy co lidi píšou skutečně vypadá, že ten valváckej system má určitý mouchy a Jestli kecaj nebo ne je jejich věc. Já žádný cheaty neměl a každej tomu může nebo nemusí věřit, všechno se mi to zvrtlo ukradenym účtem, ted ho mám přes telefon a snad budu dostatečně chráněnej před tou pakáží. Jo toustovač je výbornej:-)

10 Zpráva od Vás ze dne Tue, Feb 2 2016 11:48
Hello again. I have one last question. That person who stole my accout used cheats to open all archievmets in some games. Will there be a problem with VAC-secured? I can not erase, please advice what I to do. Thank you
11 Zpráva od technika jménem Sierra ze dne Wed, Feb 3 2016 9:13
It appears that your account has connected to a Valve Anti-Cheat(VAC) protected server while running cheat software which has resulted in a VAC ban on the account.

VAC is designed to prevent players from using external applications to play games with an unfair advantage.

While you may not have been using the account at the time, we must maintain a zero tolerance policy towards cheating to establish a fair game for players to enjoy.

For more information about your ban and the effect it has on your account, please follow the link below:

I've Been Banned
https://support.steampowered.com/kb_article.php?re f=4044-QDHJ-5691

Tak tohle je ta zásadní část korespondence, kterou jsem s valve support vedl, aby bylo v tomhle jasno!

Tak se mi to podařilo, ale asi zpola. Záleżí co od toho kdo očekává. Mě to vcelku vyhovuje. Něco funguje, ale Cs-ko jsem si stejně musel koupit, no dvě kila zas tolik neni. Můžu hrát všechno co jsem měl na učtu, až na pár her, který jsem už ale stejně dohrál. Neni to fakt uplně idealní, ale jak už jsem psal, záleží co od toho kdo očekává. Takže před tim než to tady vyžvanim, upozornuju hnidopichy, aby si svoje názory nechali pro sebe, nic neni ideální ani stoprocentní. Kdo přijde s lepšim řešenim, může kritizovat!!!! Takže tady je náznak jak na to: založ si novej účet, přihlaš se na počítač kde máš ten starej zabanovanej se všema hrama, abys mohl s novym účtem dělat vše potřebné, musíš si halt něco koupit nejmín za 5doláčů, halt to jinak nejde. Spřátel se sám se sebou. Mrkni na svuj novej účet a jak už tu jeden kolega psal, použij hlavu. Myslim, že jako nápověda je tohle dostačující. Fakt to neni uplně idealní a začínáš skoro od začátku, ale mě to zas tolik neva, znovu jsem si např.rozšířil inventář v Tf-2 a přetáhl si předměty ze starýho účtu atd. Názorujte,ale uznávám jen objektivní kritiku, dementní výlevy nebudou brány v potaz.:-) Zdar

Vzdyt jsem to teď napsal! Ale ok, po lopatě! Všechny hry co už jednou máš v kompu na steamu se ti objeví i na novom účtu, pokud se přihlásíš na počítači kde jsi měl původní. Pak když nějakou otevřeš, je tam hned hrát, klikneš a zobrazí se ti jestli chceš požádat přítele o zdílení, což jsi ty ze svýho starýho účtu, požádej sebe a jdi na mail co máš spojenej ze starym účtem, tam stačí jen potvrdit žádost a je to. Pokud jsi udělal vše co jsem popsal minule, tak hraješ! Jak jsem psal něco nejde, něco ano! Snad jsem to popsal srozumitelně, doufám, že to jde udělat všem, já sám neměl problém.

je to hlavně o tom, že účet co máš zabanovanej asi nemá cenu dál rozvíjet, rvát do něj peníze za hry a další věci, když si tam polovinu her už ani nezahraješ a je to trvalá záležitost, pak je lepší udělat si účet novej a přetahnout si tam svý hry tak jak píšu. Halt jich pár koupit, to se nedá nic dělat:-)