Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem E-Sporty a sporty

takže další anketa
a myslím že patří právě jsem
co si myslíte o E-sportech(gamingu-hraní her)
uznáváte je jako sporty?
na internetu jsou bouřlivé diskuze o tom že E-sport je nebo není sport
jaký je váš(hráčů) názor?

Evidentně pro někoho znamená hraní her = reflex.
Třeba CS:GO je o týmové spolupráci, ekonomickém uvažování a taktice. Můžeš mít sebelepší reflexy, ale když nějaká tvoje akce postrádá myšlenku (no-brain někam naběhneš), moc to nejspíš nedopadne. A to nemluvím o strategiích (např. Starcraft II), na to asi fakt nepotřebuješ mozek, viď?