Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem E-Sporty a sporty

takže další anketa
a myslím že patří právě jsem
co si myslíte o E-sportech(gamingu-hraní her)
uznáváte je jako sporty?
na internetu jsou bouřlivé diskuze o tom že E-sport je nebo není sport
jaký je váš(hráčů) názor?

Tohle nelze jednoduše říci.Osobně si myslím, že se hry nikdy stát sportem neměly. Hra byla určena pouze pro zabavení, uklidnění, odreagování a podobně. Proto jsem hlasoval pro druhou možnost.

Tak ono i na profesionální hraní her musíš mít trochu "fyzičku"- musíš mít velmi dobrou reakci. A hry jsou i dost o psychice, 65% hry vyhraje hlava, protože nepřítele musíš překvapit a být na místech kde to nečeká. Musíš dělat věci které nečeká a hlavně musíš vědět jak funguje nepřítel. Tohle normální hráči neumí, v tomhle spočívá PRO gaming

Evidentně pro někoho znamená hraní her = reflex.
Třeba CS:GO je o týmové spolupráci, ekonomickém uvažování a taktice. Můžeš mít sebelepší reflexy, ale když nějaká tvoje akce postrádá myšlenku (no-brain někam naběhneš), moc to nejspíš nedopadne. A to nemluvím o strategiích (např. Starcraft II), na to asi fakt nepotřebuješ mozek, viď?