Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nepamatuji si heslo na steam a podpora neodpovídá, co s tím?

Zdravím.
Nedávno se mi z neznámého důvodu pokazil počítač a bohužel, když se opravil, všechna data a s nimi i hesla se smazala. Chtěla jsem se přihlásit k mému steamu účtu, abych si nainstalovala zakoupené hry, ale nemůžu si vzpomenout na heslo (jméno i email znám). Postupovala jsem podle návodu, ale když mi měl přijít mail, nic nepřišlo. Nakonec jsem teda napsala na podporu (to bylo 12. 1.), ale nikdo stále neodpovídá... co můžu dělat? Už si nevím rady. Prosím, poraďte mi. Předem děkuji :-|
PS: Přiložila jsem do dotazu na podpoře i fotku, na které bylo potvrzení o koupi a číslo objednávky přes paypal(myslím, že by to mělo stačit jako důkaz, že je účet můj)...

Opravdu jsi nic nedostala?

Important:

Once the question has been submitted to the system, an e-mail confirmation will be sent to the e-mail specified on your account. If you do not receive a confirmation e-mail, please check the spam filters for this inbox. If you do not receive the e-mail, your question may not have been successfully entered in to the support system

Zkoušela jsi ty možnosti (postupy), co ti tam napsali?
Nebo toto? https://support.steampowered.com/kb_article.php?re f=2424-ERJZ-5449

Zadáváš opravdu správný (ze Steamem svázaný e-mail)? Nemůže ti ho někdo vykrádat? Zkus změnit jeho heslo.

Oni ti napsali, jak si poradit sama, bez jejich asistence. Pokud to nijak nejde, kontaktuj je znova.