Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem World of Goo.apk

Dobrý,
Určite aspoň niekto z vás pozná túto hru... Ona je aj na android... Ale ja niesom nejako moc "vzdelaný" v Angličtine... Neviete či sa tam dá stiahnuť čeština?? Viem že na PC to je...

Na 99,9% čeština na androidí World of Goo není. Jinak, češtinu, pokud nechceš nějak hlouběji rozmýšlet nad moudry písmomalíře, k vlastnímu hraní k ničemu nepotřebuješ. Ale chápu, také chci mít česky vše, co jde - i kdyby to bylo jen play, options, exit ;-)