Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na odlehčení: GTA 6 - v jakém městě?

Ahoj, GTA V ještě ani nevyšla na PC, ale na spoustě internetových diskuzí se už teď debatuje o tom, kde by se mohl odehrávat další díl této série.
Osobně si myslím, že po 2 účastí Liberty City (GTA III a IV) a Los Angeles (SA a V) bychom se mohli dočkat návratu na jih, do Vice City (Miami)

Otázkou by taky bylo, v jakých letech by byl příběh vyprávěn. Podle mě by bylo zajímavé vytvořit 2 verze města, první v 70./ 80. letech (disko, neony, obleky, luxusní auta) a druhá část příběhu by se mohla odehrávat v současnosti (prostě něco jako v Mafii 2, akorát s většími změnami).

Klidně se podělte o své názory

tak ten obrázok ma rozhodne pobavil.:-D

Či už v Bratislave, alebo Prahe..ani v jednom s tých miest by sa také GTA ani odohrávať nemohlo, pretože by sa to totálne nehodilo preniesť americké prostredie do Európy..

Ked sa povie GTA, tak 99% ľudí vybehne v prvej sekunde na um jediné: frajerske hip-hoperske GANGY, prestrelky ako v amerických filmoch, a samozrejme klasické americké prostredie + mrakodrapy. A aj keby to predsa len bolo niekde v EU, tak americká hráčska verejnosť by sa s toho..radšej nepokračujem..

Ja by som si vedel predstaviť GTA v Moskve..ale iba predstaviť, no potom by sa diametrálne zmenil imidž celej GTA.

Nějaké imaginární lokace v Rusku, i s vesničkama, venkovem - ale i s pár velkýma městama. (Vím, že to tam zasazené nebude, ale prát se s opilým rusem v nějaké vesničce by byla docela sranda =D ) + ta architektura a celkově "atmosféra ruska".