Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na odlehčení: GTA 6 - v jakém městě?

Ahoj, GTA V ještě ani nevyšla na PC, ale na spoustě internetových diskuzí se už teď debatuje o tom, kde by se mohl odehrávat další díl této série.
Osobně si myslím, že po 2 účastí Liberty City (GTA III a IV) a Los Angeles (SA a V) bychom se mohli dočkat návratu na jih, do Vice City (Miami)

Otázkou by taky bylo, v jakých letech by byl příběh vyprávěn. Podle mě by bylo zajímavé vytvořit 2 verze města, první v 70./ 80. letech (disko, neony, obleky, luxusní auta) a druhá část příběhu by se mohla odehrávat v současnosti (prostě něco jako v Mafii 2, akorát s většími změnami).

Klidně se podělte o své názory

tak ten obrázok ma rozhodne pobavil.:-D

Či už v Bratislave, alebo Prahe..ani v jednom s tých miest by sa také GTA ani odohrávať nemohlo, pretože by sa to totálne nehodilo preniesť americké prostredie do Európy..

Ked sa povie GTA, tak 99% ľudí vybehne v prvej sekunde na um jediné: frajerske hip-hoperske GANGY, prestrelky ako v amerických filmoch, a samozrejme klasické americké prostredie + mrakodrapy. A aj keby to predsa len bolo niekde v EU, tak americká hráčska verejnosť by sa s toho..radšej nepokračujem..

Ja by som si vedel predstaviť GTA v Moskve..ale iba predstaviť, no potom by sa diametrálne zmenil imidž celej GTA.

Zazněla tu Praha. Jako proč ne ale zkuste to promyslet trochu dál. Dokážete si představit, co by s tím měli práce? Srovnejte historickou architekturu Prahy a moderní architekturu třeba LA. Modelovat centrum Prahy by bylo možná stejně náročné, jak udělat celé LA. Imho je to i jeden z důvodů, proč se dřívější (3D) díly GTA neodehrávaly např. v Londýně. To je podobný případ.
A taky je GTA odjakživa gangsterská akce. Do Prahy to moc nesedí, tady to nemá takovou tradici (aspoň ne v takové formě, jaká je zvykem v GTA).

Sice pěkný navrhovat Prahu, ale tuším, že někdo z R* řekl, že u GTA jiný prostředí, než je USA nepřipadá v úvahu, takže je asi zbytečný spekulovat o Evropě.
Pěkný by bylo Miami z Vice City, ale osobně bych tam rád měl zase nejenom město, ale i lesy, hory a pouště, což by v tam tak nějak nebylo moc možný.
http://www.gamespot.com/articles/new-gta-london-un likely-says-houser/1100-6414688/

Houser explained that Rockstar Games has "many" ideas for new games, but it does not have the development bandwidth to pursue everything it wants to. His own perception is that "GTA is America," he said.

Když už načali města ze San Andreas. Tak bych byl pro SanFiero (San Francisco) nebo LasVenturas (LasVegas). Města se mi zdála méně zajímavá než LS ale láká mě ta představa že bych opět viděl Triadu,Yakuzu a jiné sračky :D rád bych potkal wooziho nebo jak se ten slepý borec jmenoval :D

Nějaké imaginární lokace v Rusku, i s vesničkama, venkovem - ale i s pár velkýma městama. (Vím, že to tam zasazené nebude, ale prát se s opilým rusem v nějaké vesničce by byla docela sranda =D ) + ta architektura a celkově "atmosféra ruska".