Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak (ne)jede AC UNITY – Pokec

http://www.hrej.cz/novinky/2014/11/10/spoilerove-v ideo-z-ac-unity-34509/ watch
Aneb co teď řeknou zastánci super silných nových konzolí.
Celkově to považuju za podpásovku od UBI, která podle mě nějakým způsobem přecenila možnosti nových konzolí. (a to nepomohlo ani snížení rozlišení z plánovanáho fullHD na 900p, i ten 30fps lock je k ničemu, když to jede spíš kolem dvacítky) Chtěl jsem si to před Vánoci koupit, alespoň jsem o tom uvažoval, teď to vidím spíš na nějakou úplně jinou novinku. Dopadlo to snad hůř než Watch Dogs.
Tímto přeji všem konzolistům upřímnou soustrast a říkám si, kam až to zajde - nejen snižování rozlišení a frameratu na konzolích(+ zhoršování celkové vizuální stránky), ale i optimalizace pro počítače. (byť by to s novější sestavou neměl být problém rozumně hrát, beztak se to zdá být zas odfláklý)
Co si o tom myslíte?

NEvime opravdove naroky. Videl jsem jak ta hra bezi na slabsich strojich nez na jake psali minimalni pozadavky. Stejne to prepiskli, a tu hru muze zachranit jen hratelnost a pribeh. Jeste ze ve ctrvtek vychazi Rogue-na stare konzole= mensi pozadavky= mohlo by mit stejne jako AC IV

No já myslim, že čekali, že jim byla povídána pravda, ale všichni víme, jak to dnes je, že :/. Slibováno bylo na počátku, ještě než konzole vyšly, 1080p při 60 snímcích u většiny! her a tak to všichni brali jako samozřejmost a nižší cenu konzole si nevyložili tak, že to vlastně znemožní těm hrám jet na tech 1080p a 60 fps. A to je ten problém, je to trochu začarovanej kruh. Jedni tvrdí, co ti konzolisti čekali od konzole za 10000, ale konzolisti čekali jen to, co jim bylo slibováno. Vina zřejmě leží někde u MS a Sony :D. Ale zase je fakt, že kdyby do toho narvali lepší, železo a dali to za 20000, tak by lidi brblali, že to není konzole pro běžný lidi. Jestli někdo pochopil můj point, tak chápe, že to vlastně ten začarovanej kruh je :D. Na jedný straně firmy Sony a MS, kteří prostě musely někde šetřit, aby to bylo za rozumnou cenu a na straně druhé nesplněné očekávání hráčů.

Tohle je prostě Ubisoft. Já jim od kauzy Watch Dog už nevěřím. Tohle není o přecenění next gen konzolí, ale o jejich neschopnosti hru optimalizovat. A tady si sereš na hlavu. Na jednu stranu tvrdíš jaká je chyba v konzolích, že to nejede jak má, ale když to nejede na pc tak je to špatně optimalizovaný ;-)

Méně náročné? Já se nechci nějak hádat nebo cokoliv. Ale zrovna AC: unity není dobrým příkladem. Ta hra není náročná. Tak hra je dementně naprogramovaná. Když i na top-end PC nejede plynule a doskakujou textury + další bugy, to už není o tom, že by byla náročná, ale čistě o tom, že prostě byla tlačenka aby stihli vydání a tak jebali na pořádnou optimalizaci, které ale nakonec stejně ubi není pořádně schopný, ptž jsou to jelita. Fakt se nechci hádat, ale Unity není dobrým příkladem na to, že ta hra je nějak náročná, ptž zde to není o náročnosti.

Ano to je pravda ale ma to svoje ALE. Vem si jak by ty hry byly narocne kdyby skutecne vyuzivaly naplno potencial pocitacu. PC hraci muzou byt jeste konzolim vdecni, ze nemusi upgradovat kazdyho pul roku (sice i tak to maji v tomto smeru pekne na prd ale co uz :-D). A to jeste neberu v potaz ze i tak jsou hry na konzole paradni. Takze nejaky to beceni jak jsou konzole spatny je uplne mimo.

(berte to jako můj subjektivní názor)

Beru to obecně pro porty z konzolí na PC, někteří vývojáři známých firem si stěžují, že se na PC pirátí ve velkém množství a že jejich tržby jsou tak mizerné, tak proto mají chuť se většinou distancovat od PC verzí, má odpověď na ně : Jasně, krást se bude vždycky, ale eliminovat kradení můžete zlepšením portů, čili hratelné pro více PC(snížení nároků=> lepší optimalizace) již od 1. dne!, né vydat beta verzi a po 3 měsícíh z toho udělat finálku(bugy...) dodatek: jsou prostě warezáci, kteří si hru nikdy nekoupí a prostě si budou krást dál, ale ty potencionální zákazníky, čili ty, co si PC hry kupují, může odradit od koupě kvalita portu, si může říci :"K čemu si budu kupovat tenhle paskvil, když to beztak rozjedu nejspíše mizerně, tak to ukradnu, zkusim framerate a možná dohraju."(pak si to nikdy nekoupí, protože to ten tentýž dohrál v tak mizerné kvalitě, že z toho nemá ani zážitek) A jsou tu i tací, co si to nejdříve stáhnou(uwarezují), a pak někdy později (až to bude finálka) za levnější cenu koupí.

- A to slibování, že next-gen přichází a bude konečně lepší optimalizace umlklo... oni kdyby si dali záležet, tak by ta optimalizace mohla být klidně lepší, přecijenom "next-geny" mají v sobě více PC architektury.

A někdej jsem četl článek, že UBISOFT zrdžoval recenze Unity, jsou fakt "vychcaný", kdyby konzolisti věděli, že to v den vydání bude mít takový hrozný framerate, tak by si to nikdy nekoupili a snižovaly by se předobjednávky (ubisoftí stupidní chvály FPS locku na 30...) Dodatek: a PC hráči už vůbec ne :-D

AC : Unity může mít možná dobrou dějovou linii, ale ta kvalita je tak hrozná, že bude hratelná tak po několikátém patchi, snad se ubisoftu podaři FarCry 4 a jestli ne, tak už na ně s.ru přehypovný Watchdogs ( "konkurent" GTA V :-D) nicmoc, AC: Unity podle všeho tky na AAA titul nic moc podle recenzí a jsem fakt zvědav na FC4 a přeju UBISOFTU, aby jim tohle podělávání zákazků dlouho nevydželo, tímto končím.