Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak (ne)jede AC UNITY – Pokec

http://www.hrej.cz/novinky/2014/11/10/spoilerove-v ideo-z-ac-unity-34509/ watch
Aneb co teď řeknou zastánci super silných nových konzolí.
Celkově to považuju za podpásovku od UBI, která podle mě nějakým způsobem přecenila možnosti nových konzolí. (a to nepomohlo ani snížení rozlišení z plánovanáho fullHD na 900p, i ten 30fps lock je k ničemu, když to jede spíš kolem dvacítky) Chtěl jsem si to před Vánoci koupit, alespoň jsem o tom uvažoval, teď to vidím spíš na nějakou úplně jinou novinku. Dopadlo to snad hůř než Watch Dogs.
Tímto přeji všem konzolistům upřímnou soustrast a říkám si, kam až to zajde - nejen snižování rozlišení a frameratu na konzolích(+ zhoršování celkové vizuální stránky), ale i optimalizace pro počítače. (byť by to s novější sestavou neměl být problém rozumně hrát, beztak se to zdá být zas odfláklý)
Co si o tom myslíte?

Ano to je pravda ale ma to svoje ALE. Vem si jak by ty hry byly narocne kdyby skutecne vyuzivaly naplno potencial pocitacu. PC hraci muzou byt jeste konzolim vdecni, ze nemusi upgradovat kazdyho pul roku (sice i tak to maji v tomto smeru pekne na prd ale co uz :-D). A to jeste neberu v potaz ze i tak jsou hry na konzole paradni. Takze nejaky to beceni jak jsou konzole spatny je uplne mimo.