Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crysis 1 vs. 2

Pomalu se v C2 blížím do finále (jsem tak v 70% hry). A srovnávám.

Na C2 jsem doinstaloval DX11 hi-res patch, C1 hraji v původní verzi (DX10). Přesto se mi grafická stránka hry líbí mnohem více v jedničce. Může za to určitě i pralesní prostředí a normální nepřátelé ve velké části hry. Ty scifi potfory v C1 i C2 mi vlastně ve hře vadí; bohužel ve dvojce se velkou část hry bojuje jen proti nim.

C3 zatím nemám (Origin), ale chtěl bych. Bohužel, podle mi dostupných zdrojů (úmyslně jsem moc po ději nepátral, nestojím o spoilery) je podobné městské dvojce.

Jak jste na tom vy?

---
Pro C1/Warhead mám staženo řadu přídavných misí, některé pravděpodobně překonávají i dílo Cryteku ;-)
Bude-li zájem, můžeme vexlovat linky.

Jedničku mám dohranou a teď hraju tu dvojku, jednička je taková o hodně volnější, dvojka je spíš takovej bombastickej trhák. Záleží na náladě. V jedničce byl super Stealth, ve dvojce už je to takový míň možný a radši to ram rozmasakruju a kochám se zvuky a efekty, na trojku se těším hodně, bude to taková klombinace předchozích dílů. :-D

Odkazy snad najdeš podle názvů, já je mám staženy.

Castaway.rar
Cold Mountain.zip
Death Valley.rar
Devils Island.rar
Entry.zip
Ghadir.rar
Hory.rar
Mystical.rar
Savanna2Jungle.zip
The Resort.rar
Vulcano.rar

Je toho 800MB, mohl bych ti případně někam hodit.