Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crysis 1 vs. 2

Pomalu se v C2 blížím do finále (jsem tak v 70% hry). A srovnávám.

Na C2 jsem doinstaloval DX11 hi-res patch, C1 hraji v původní verzi (DX10). Přesto se mi grafická stránka hry líbí mnohem více v jedničce. Může za to určitě i pralesní prostředí a normální nepřátelé ve velké části hry. Ty scifi potfory v C1 i C2 mi vlastně ve hře vadí; bohužel ve dvojce se velkou část hry bojuje jen proti nim.

C3 zatím nemám (Origin), ale chtěl bych. Bohužel, podle mi dostupných zdrojů (úmyslně jsem moc po ději nepátral, nestojím o spoilery) je podobné městské dvojce.

Jak jste na tom vy?

---
Pro C1/Warhead mám staženo řadu přídavných misí, některé pravděpodobně překonávají i dílo Cryteku ;-)
Bude-li zájem, můžeme vexlovat linky.

Jedničku mám dohranou a teď hraju tu dvojku, jednička je taková o hodně volnější, dvojka je spíš takovej bombastickej trhák. Záleží na náladě. V jedničce byl super Stealth, ve dvojce už je to takový míň možný a radši to ram rozmasakruju a kochám se zvuky a efekty, na trojku se těším hodně, bude to taková klombinace předchozích dílů. :-D