Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Natáčení

Potřebuju pomoc nevím přes co natáčet videa vím že těchto dotazů je tu hodně ale nevím jestli HyperCam 3 nebo Camtasia.dál potřebuju poradit jak dat před video text a intro.A jako poslední vědet jak to dát na youtube :D děkuju

Pokud chceš na videích vydělávat (příjem z reklamy Google), tak si taky dopředu nastuduj, co tě čeká třeba v souvislostí s DPH, živnostenským listem atd. Jestli jsi nezletilec, tak to abys to podnikání na někoho napsal (třeba na rodiče, jistě budou mít radost ]:))

Čti např.: adsense-dph.php

Můžu ti poradit? Vyser se na intro.
Kdo se chodí při videu koukat na debilní intro? Mě to teda spíš vadí, akorát to furt musim přetáčet o 6s dopředu, protože mě zajímá obsah, ne nějaky světelný efekty a jméno autora kanálu...

přesně tak, když už si chce autor "pohrát" s logem, tak vložit jako průhledný tag někam do rohu videa. Nikdo není zvědavý na nějaká intra/outra nebo pitomou muziku. Podstatný je obsah. Jenže zaznaménávat single u BC2 (navíc prastará hra, kterou mají všichni dávno dohranou; navíc single, který nebyl podstatnou částí hry) je fakt úplně zbytečné.

No jo no mám špatný hlas ale to nezměním tady jsem natočil video na skyrim watch je tam špatná kvalita protože jsem natáčel přes fraps a nemám ho dobře nastavený takže příště to natočím přes Obs doufám že je to lepší než ty ostatní dík za pochopení