Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Natáčení

Potřebuju pomoc nevím přes co natáčet videa vím že těchto dotazů je tu hodně ale nevím jestli HyperCam 3 nebo Camtasia.dál potřebuju poradit jak dat před video text a intro.A jako poslední vědet jak to dát na youtube :D děkuju

Těžko soudit jestli na to máš nebo ne, když jsi nic nenatočil.. Jako nahrávací program vřele doporučuju Open Broadcast Software. Na intro se vyprdni.. Jestli budeš dobrý, tak intro ani nepotřebuješ a jestli špatný, tak tě intro nezachrání. A na youtube to dáš tak, že klikneš na nahrát video ( :D ) Samozřejmě to před tím můžeš vyrenderovat přes např. Windows movie maker.

Nejprve si to vylaď tak, aby bylo video čisté a bez sekání... dovolit si šoupnout do éteru takovou sekaninu, i když se jedná o první video, je docela tvoje ostuda. Dále si myslím, že natáčet bez komentáře nemá moc smysl. A komentovat se musí umět, mluvit o hře, říkat své názory na hru, případně trefně komentovat dění ve hře... to je to, co dělá video ze hraní tím pravým, na co se lidi rádi kouknou a co oddělí zrno od plev. Další otázkou je, co točit... mainstreamu je fůra videí, velká konkurence, méně známé ale dobré hry zase nemusí mít takovou sledovanost... Jen bych ještě dodal, že je docela drzost pod takovýhle zprasený video hned vnucovat, aby lidi dali odběr apod. Vůbec nechápu, co s těmi "líbí se mi" a odběry všichni mají... když budete dělat kvalitní produkci, lidi si vás sami najdou a budou vás sledovat, a ne v každým videu žebrat o odběry a kliky na palec nahoru...

Tak jestli tě to baví, tak proč bys to neměl dělat? Jak můžeš vědět, že to nikoho nebude bavit? Že nemáš mikrák? Když se naučíš časem stříhat, přidávat efekty, tak mikrák nepotřebuješ. Je asi jasný že zezačátku na tebe nebude koukat půlka světa ne? Jestli budeš dobrý, tak si tě lidi najdou sami.

Efekty ani hudbu řešit nemusíš. Jediný co je třeba, je umět střih videa. Pokud tě to tak moc baví, tak to dělej a když to budeš dělat dobře, lidi si tě najdou a oblíbí. Můj názor je, že hodně závisí u těhle videí na osobnosti a zkušenosti autora, na tom, co osobního do toho videa přidá.

To že ti tam někdo napíše, že to je katastrofa a máš skončit neznamená, že ho máš poslechnout. Kvalita videa podle mě dívatelná, jen zapracovat na těch zásecích. Když máš pocit, že by tě to mohlo bavit, tak to prostě dělej a kašli na názory ostatních. Nikdo neměl první video úžasné, člověk může být na poprvé nervozní a nesoustředí se, vím o čem mluvím. A nevzdávej se ani po pár měsících, pokud tě to opravdu bude bavit. Nejhorší je, když člověk kouká na číslíčko odběratelů. Prostě si tamhle toč potichu videa, zdokonaluj se a jestli to opravdu bude stát za to, tak ti lidi přilezou a najdou si tě :).. nezapomeň, že třeba zde jmenovanému FlyGunovi začali přibývat odběratelé až po nějakém roce a čtvrt. A nedoporučuju se vnucovat do komentářů, tím přilákáš hatery, kteří tě maximálně tak můžou demotivovat.

Pokud chceš na videích vydělávat (příjem z reklamy Google), tak si taky dopředu nastuduj, co tě čeká třeba v souvislostí s DPH, živnostenským listem atd. Jestli jsi nezletilec, tak to abys to podnikání na někoho napsal (třeba na rodiče, jistě budou mít radost ]:))

Čti např.: adsense-dph.php

Můžu ti poradit? Vyser se na intro.
Kdo se chodí při videu koukat na debilní intro? Mě to teda spíš vadí, akorát to furt musim přetáčet o 6s dopředu, protože mě zajímá obsah, ne nějaky světelný efekty a jméno autora kanálu...

přesně tak, když už si chce autor "pohrát" s logem, tak vložit jako průhledný tag někam do rohu videa. Nikdo není zvědavý na nějaká intra/outra nebo pitomou muziku. Podstatný je obsah. Jenže zaznaménávat single u BC2 (navíc prastará hra, kterou mají všichni dávno dohranou; navíc single, který nebyl podstatnou částí hry) je fakt úplně zbytečné.

No jo no mám špatný hlas ale to nezměním tady jsem natočil video na skyrim watch je tam špatná kvalita protože jsem natáčel přes fraps a nemám ho dobře nastavený takže příště to natočím přes Obs doufám že je to lepší než ty ostatní dík za pochopení