Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim - jak ve hře "najít" DLC?

Skyrim Legendary edition (+ spousta vylepšení).

Jak narazit na úkoly z DLC? Kde se nachází jejich začátek, "spouštěč"? Respektive, kdy (musí být nějaký postup ve hře)?

Dawnguard - boj mezi upíry a jejich lovci
Hearthfire - stavba baráku, ženitba (na to se těším nejvíce, až svou proprsenou krásku ožením s 47649? ]:)
Dragonborn - nový ostrov

Díky

Myslím,že to spustíš od 10 levelu.

Dragoborn-jdeš do Windhelmu pod hradby k vodě,oslovíš tam už označenou osobu,která tě převeze. 528738

Dawnguard-Promluvením si se strážcem v některém z měst, čímž vám do mapy přibude nová lokace dějiště přídavku. watch

Hearthfire-Po instalaci nového balíčku si vás ve hře najde kurýr a dozvíte se, že se uvolnilo několik pozemků, o které možná budete mít zájem. A dostanete dopis, který vás nasměruje do sirotčince v Riftenu, kde se případným zájemcům o adopci rozdávají sirotci. Od té chvíle si můžete jít zakoupit dostupné pozemky a na nich postupně začít budovat. Nejprve malé chatky, které se později rozrostou na větší sídla.

Myslím, že nefunguje ani jedno. Ve višlistu mám obvykle >10 her. Pokud je nějaká slevová akce, ohlásí mi to (mailem) tak v jednom případě z dvaceti. Nikdy jsem na žádnou hru ze seznamu nedostal nějakou lepší cenu/slevu (a to si myslím, že patřím z hlediska obratu k těm "váženějším" zákazníkům).

Višlist (raději u říkám vantlist) mi slouží hlavně k rychlé kontrole cen her, které by mě teoreticky zajímaly.

mno ja bych měl dotaz, mam všechny 3 dlc dawnguard jsem zatim nezkoušel level mam 39 a dragonborn stale nemužu spustit jak jsem sledoval videa tak ve windhelmu ma byt převoznik na lodi ale tu jeho lod tam vubec nemám a nevím jestli tu hru musím dohrát nebo to mam bugle nebo co hearthfire mi jede hru jsem po instalaci dlc začal hrát znova nevím kde je chyba muže někdo poradit? dík :)