Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim - jak ve hře "najít" DLC?

Skyrim Legendary edition (+ spousta vylepšení).

Jak narazit na úkoly z DLC? Kde se nachází jejich začátek, "spouštěč"? Respektive, kdy (musí být nějaký postup ve hře)?

Dawnguard - boj mezi upíry a jejich lovci
Hearthfire - stavba baráku, ženitba (na to se těším nejvíce, až svou proprsenou krásku ožením s 47649? ]:)
Dragonborn - nový ostrov

Díky

mno ja bych měl dotaz, mam všechny 3 dlc dawnguard jsem zatim nezkoušel level mam 39 a dragonborn stale nemužu spustit jak jsem sledoval videa tak ve windhelmu ma byt převoznik na lodi ale tu jeho lod tam vubec nemám a nevím jestli tu hru musím dohrát nebo to mam bugle nebo co hearthfire mi jede hru jsem po instalaci dlc začal hrát znova nevím kde je chyba muže někdo poradit? dík :)