Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrý postapokalitický filmy (admine nemaž)

Čau možná to sem nepatří ale chci se zeptat neznáte nějaké dobré postapokaliptické filmy jako je například Světová válka Z Já legenda nebo Kniha přežití co by jste doporučili a co sem vám líbilo můžeme klidně o tom pokecat atd... protože mám celkem v oblibě tito postapokaliptické filmy protože někdy se to i hodí nikdy nevíte co může přijít např atomovej utok po celem světe zombie virus [třeba je to možné] a další viry víte co jak to myslim ne

28 týdnů poté (2007)
Úsvit mrtvých (2004)
Vodní svět (1995)
Mrtví a neklidní (2013)
Resident Evil: Apokalypsa (2004)
Resident Evil: Zánik (2007)
Cesta (2009)
Nevědomí (2013)
Kazatel (2011)
Divide, The (2011)
Černá hodina (2011)
Po zániku Země (2013)
Skyline 2010
Den poté (2004)