
Steam:znovu ověřit email-proč ?
Ahoj, dnes jsem přišel na steam a zobrazilo se mi tam, že můj e-mail není ověřený, tak jsem ho ověřil.
To by nebyl až takový problém, kdybych ten email neověřil hned po založení steamu.
Tak jsem se chtěl zeptat, protože mě to docela zajímá, co vedlo steam k tomu aby po mě to ověření chtěl znovu )
Jestli píšu špatně omlouvám se.
Dík za odp.
Po mně to chtělo včera, zda souhlasi e-mailová adresa. Dal jsem "ano", mělo to vygenerovat mail, nic nedošlo. Počkal jsem asi půl hodiny, znova jsem dal "ano", totéž. Nedošlo nic, ani nikam do spamu.
Dnes totéž. Zase nic nechodí.
Tak nevím, co si o tom myslet.
Přitom v Nastavení - Účet - Zobrazit historii účtu mám u Nastavení e-mailu uvedeno "Ověřeno".
Poslal jsem na Steam dotaz (ID ticket), uvidíme…
Jojo, no mě to jen napsalo, že jestli ten email sedí, to jsem potvrdil, že sedí, a email došel
A ještě bych se chtěl zeptat, jak si mám plně zabezpečit steam ???
Kromě toho, že nemám říkat heslo atd...
Hlavně zapnout Steam Guard.
Ten mám (v něm mám zaplou i identifikaci ostatních pc)
Tak to stačí.
Jo, tak nechci o něj přijít
No tak po mně to chce ověřit e-mail při každém spuštění Steamu, pořád jim to potvrzuji a stejně mi žádný mail od nich nepřichází.
Reakce na ID ticket zatím také (po 49 hodinách) žádná. Akorát přišel obratem automatický mail, že dotaz/problém přijali.
Sám jsem zvědav, jak to bude pokračovat.
Jo, určitě sem pak napiš
aby jsme věděly kdyžtak jak na to 
Zkusil jsem to teď a mail mi konečně došel. Verifikace pak proběhla v pořádku a po restartu Steamu už výzva k ověření mailu zmizela.
ID ticket jsem tedy sám uzavřel, stejně zatím z Valve nikdo nereagoval.
Buď se to vyřešilo samo (možná nějaký problém u nich s odchozí poštou) nebo v mém případě zasáhli a ještě to nestihli zapsat do ticketu.
Jojo, snad se to někomu bude hodit