Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SKYRIM LEGENDARY EDITION CZ

Ahojte. Kupil som si Skyrim Legendary Edition CZ, krabicovu verziu. Hra sa nainstalovala z CD, nasledne som ju zaregistroval cez STEAM, stiahla si dalsich 6GB, ale je cela v anglictine.
Prosim, kde sa da hra zmenit na cestinu?
Preliezol osm cele menu v hre, nic. Skusal som aj klasicky co radia, prepisat v ini subor ENGLISH na CZECH ale nic.
Dakujem za radu

ahoj, koupil jsem si krabicovou verzi Skyrim Legendary edition, nainstaloval jsem jí normálně přes steam, ale když jsem jí chtěl spustit, tak mi to napsalo nelze najít soubor INI, tak jsem to přeinstaloval a pořád, nevíte někdo co s tím?

Co je to "nainstaloval normálně přes Steam"? Instaloval jsi to z DVD nebo do Steamu jen zadal s/n a nechal hru stáhnout (preferovaný postup)?

Ověř ve Steamu integritu cache hry (pravý klik na hru - Vlastnosti - Místní soubory - Ověřit integritu mezipaměti hry).

Jaký *ini to nemůže najít?