Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení her

Doporučte prosím nějaké novější hry, které budu moct hrát na svém PC na snesitelné nastavení.

Ztratil jsem přehled o hrách, co vycházejí tak se chci optat.

OS: Win 8 Enterprise x64
CPU: AMD-FX 8120 3.9GHz
RAM: Corsair Vengeance 8 GB DRR3
GPU: ATI RADEON HD 7850 2GB OC EDITION

Předem děkuji za návrhy

loading...

Dnešní doba je bohužel taková, že 8-9 vydaných her z 10 stojí za prd, takže se rád vracím ke starým klasikám, jak píšeš, ale i přesto se našla výjimka. Teď, soudě dle ohlasů, se docela v krátkém intervalu objevily 2 kvalitní hry - Tomb Raider a nový Bioshock. Můžeš zkusit. Pokud si ještě nehrál Dishonored, tak doporučuji. Spíše ale záleží, který žánr preferuješ.

No a když jsme u těch starších her tak například i Crysis 1 a Warhead se mě líbila nejvíc pak ta 2 a 3 hraju teďko ,ale nějak mě moc nebere ona ta grafárna taky není všechno třeba starej Wolfenstein nemá chybu ani dneska i když ta grafika :-) a dvojka se taky docela povedla.

Crysis mám všechny díly kromě 3ky, tu jsem zkoušel jen Opem Betu a nebylo to moc hratelné... (Na low mám sotva 50-60 FPS a to je pro mě málo :/ ) A Crysis 1/Warhead mi na Win8 x64 nejdou rozjet. 2ku mám projetou několikrát. A tou "dvojkou" Myslíš Return to the castle Wolfenstein? Já si totiž vzpomněl, že mám někde ještě Wolfensteina z roku 2009. Mohl bych ho prubnout... A jinak Return To The Castle Wolfenstein se dá sehnat na Steamu, tak počkám, jestli nebude slevička :) Koukám, že to je za pár, tak rovnou vezmu komplet Wolfa :)

Ne ne myslím toho Wolfensteina z roku 2009 ten se taky poved.Dřív byl zase problém rozject nějaký starší hry na W764bit takže osobně 8 už nechci.Ani nevím jestli mě pojede na W7 ten Return to the castle Wolfenstein naposledy jsem ho hrál na XP.

Ano, s tím souhlasím... můj názor je :

1. Hratelnost 2. Příběh 3. Optimalizace 4. Grafika a vzhled

Ale kvůli náročnosti Crysis 3 ji ani nemůžu hrát na nejnižší normálně... mám kolem 60ti FPS teda na Low, ale s pravidelnými poklesy, a to mi vadí.

Přitom by moje GK měla DX11 zvládat v pořádku... Ale asi procesor zaostává :/ je sice moc hezké, že má osm jader,
ale když hra využívá maximálně dvě a k tomu v Single-threadu tak je to prd platné :D

Hmm, Prototype bych si mohl sehnat, klidně i jedničku :) Teď zkouším ten Crysis 3 a skoro jsem si usmažil procesor ( Doslova :D ) , byl nataktovaný z 3.1 na 3.9 a rozpálil se na 90°, ještě že Traktor něco vydrží :D

Assassina trojku mám koupeného... vlastně to je jediný díl z celé série, který jsem si koupil :) U předchozích dílů mě hra přestala strašně brzo
bavit a u trojky... mno, to dopadlo bohužel stejně :/ Skončil jsem přibližně tam, kde Connor vyrostl :) což bylo asi tak... 13%? :D to je tak nejdál kam jsem se ze všech assassínů vůbec dostal, většinou jsem to u 2% vypínal a mazal :D