Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení her

Doporučte prosím nějaké novější hry, které budu moct hrát na svém PC na snesitelné nastavení.

Ztratil jsem přehled o hrách, co vycházejí tak se chci optat.

OS: Win 8 Enterprise x64
CPU: AMD-FX 8120 3.9GHz
RAM: Corsair Vengeance 8 GB DRR3
GPU: ATI RADEON HD 7850 2GB OC EDITION

Předem děkuji za návrhy

Hmm, Prototype bych si mohl sehnat, klidně i jedničku :) Teď zkouším ten Crysis 3 a skoro jsem si usmažil procesor ( Doslova :D ) , byl nataktovaný z 3.1 na 3.9 a rozpálil se na 90°, ještě že Traktor něco vydrží :D

Assassina trojku mám koupeného... vlastně to je jediný díl z celé série, který jsem si koupil :) U předchozích dílů mě hra přestala strašně brzo
bavit a u trojky... mno, to dopadlo bohužel stejně :/ Skončil jsem přibližně tam, kde Connor vyrostl :) což bylo asi tak... 13%? :D to je tak nejdál kam jsem se ze všech assassínů vůbec dostal, většinou jsem to u 2% vypínal a mazal :D