Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno GTX 660 vs HD7770

Ahoj potřeboval bych poradit s grafickou kartou můj limit kolik za ní chci dát je 5600,-

a mám 2 konkurenty , ale chtěl bych poradit co je lepší na poměr cena/výkon

http://www.czc.cz/msi-n660-tf-2gd5-oc/114558/produ kt

http://www.czc.cz/sapphire-hd-7770-ghz-edition-oc- vapor-x-1gb-gddr5/107281/produkt?utm_source=heurek a.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Graficke_karty&ut m_term=Sapphire_HD_7770_GHZ_Edition_OC_Vapor_X_1GB _GDDR5

Díky ..

Lock. Viz M-Pol (touchwood)

tak pro mě je těžké se rozhodnou , protože jsem byl dolouhodobě věrný Nvidii , ale snad ATI (AMD) taky mají podobnou kvalitu , ale teď jde o to jakou jestli 7850 nebo 7870 :-D a slyšel jsem někde , že ATI mají problémy s ovladači ... Ale to nevím

Ale já se omlouvám , ale beru GTX 660 , protože se bojí ATI ovladačů grafiky .. Všude píšou , že jsou s nimi problémy tak jsem radši vzal tu 660 . 7870 je přeci jen AMD a já se bojím do toho jít .. Už léta důvěřují Nvidii a bojím se přecházet na jinou GK firmu , ale díky za rady . )

Díky všem .

Když si vzal místo hd 7870 za stejnou cenu méně výkonnou gtx 660, tak proč sis nepořídil rovnou hd 7850 naprosto totožně výkonnou? A asi o 1500 míň? Docela by mě zajímalo kde jsi vzal ty kraviny co píšeš. Spíš to vidím tak, že si měl vždycky jen nvidii, tak tě neznalost dohnala k takové ztrátě peněz.

Ale já jsem tu kartu ještě nekoupil . Jenom jsem napsal , že beru GTX 660 , protože mi píšete , že je i3 slabý na 7870.
ale spíš neru GTX 660 , protože navíc dostanu AC 3 .. A myslím si , že mi GTX 660 bude stačit , když teď mám GTX 260 a celkem mi stačí , ale mám problémy s přehříváním (přehřívá se mi kvůli nedostatečnému výkonu).. Když stačí GTX 260 tak GTX 660 bude stačit až moc .

Nemluvili jsme, že ti to ten procesor neutáhne. Utáhne, ale karta bude v zátěži využita tak na 70%. Což bude asi tak stejný výkon, jako kdyby jsi měl tu gtx 660. Jde o to, že ta hd 7870 je o hodně výkonnější za stejnou cenu. Takže až budeš měnit procesor a koupíš si tu gtx 660, tak si pak řekneš "že já jsem je neposlech a nekoupil tu hd 7870", protože tam bude o hooodně víc výkonu, když osadíš lepší procesor, než kdyby jsi tam měl gtx 660. Takhle když koupíš hd 7870, tak tam budeš mít možná i o malinko větší výkon a jak jsem řekl. Až přejdeš na lepší procesor, tak s tou gtx 660 by se ti zlepšil výkon jen toho procesoru. Kdežto s HD 7870 by se ti najednou využila na 100%, takže by tam vzrostl i výkon té grafiky. A bylo by to sakramentsky znát.

za cenu GTX690 máš 2xHD7970 do CF a jejich výkon je někde úplně jinde. Když už teda je řeč o poněkud nesmyslných CF/SLI řešeních.

Jak nvidia tam AMD mají "řešení" na všechny karty konkurence, jen v určitých případech je levnější/výhodnější řešení jednoho nebo druhého.

Cože já ? Já si na znalce nehraju já tomu nerozumím a nechám si poradit , ale né od GTS , kterej mě nutí kupovat karty za 10 nebo 11k

Ježiš jdi radši spamovat jinam . Sám hraješ na nějakém AMD procesoru a tady mě nutíš do GTX 680

Řekni mi kde jsem napsal, že mu jí vnucuješ ty chytráku? :D A nemaskuj tady tu tvojí snahu si vymazlit ego tím, že mu začneš radit karty, které jsou 2x nad cenovou relací. Prostě si se chtěl ukázat, jak to všechno víš, ne že ne... Nebudu to dál řešit.

To nemůže být výhra, protože když to okomentuju, tak okomentuješ zase ty můj komentář, nechť kdo ustoupí vyhraje! (ale teď už vážně..., nechápu proč se tu dál hádápe, když tatík, který je jistě chytřejší, než všichni tady dohromady prostě jednal podle sebe, pak ani nechápu tenhle dotaz, když pak tatík žekne "No tak radili AMD, ale stejně berem Nvidii" proč tedy?)

Celý tento blázinec jsi způsobil sám.
Nejprve si chtěl vědět kterou nV 660 nebo HD 7770, jasně ti bylo řečeno, že u AMD je výkonnější HD 7850.
Jenže za ty prachy je HD 7870 a ta je výkonnější jak nV660 a je na tobě co si koupíš.
Jsi váhavý střelec a osobně bych to tu dávno zavřel, neboť to nikam nevede!