Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno GTX 660 vs HD7770

Ahoj potřeboval bych poradit s grafickou kartou můj limit kolik za ní chci dát je 5600,-

a mám 2 konkurenty , ale chtěl bych poradit co je lepší na poměr cena/výkon

http://www.czc.cz/msi-n660-tf-2gd5-oc/114558/produ kt

http://www.czc.cz/sapphire-hd-7770-ghz-edition-oc- vapor-x-1gb-gddr5/107281/produkt?utm_source=heurek a.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Graficke_karty&ut m_term=Sapphire_HD_7770_GHZ_Edition_OC_Vapor_X_1GB _GDDR5

Díky ..

Lock. Viz M-Pol (touchwood)

Ale já se omlouvám , ale beru GTX 660 , protože se bojí ATI ovladačů grafiky .. Všude píšou , že jsou s nimi problémy tak jsem radši vzal tu 660 . 7870 je přeci jen AMD a já se bojím do toho jít .. Už léta důvěřují Nvidii a bojím se přecházet na jinou GK firmu , ale díky za rady . )

Díky všem .

Když si vzal místo hd 7870 za stejnou cenu méně výkonnou gtx 660, tak proč sis nepořídil rovnou hd 7850 naprosto totožně výkonnou? A asi o 1500 míň? Docela by mě zajímalo kde jsi vzal ty kraviny co píšeš. Spíš to vidím tak, že si měl vždycky jen nvidii, tak tě neznalost dohnala k takové ztrátě peněz.

Ale já jsem tu kartu ještě nekoupil . Jenom jsem napsal , že beru GTX 660 , protože mi píšete , že je i3 slabý na 7870.
ale spíš neru GTX 660 , protože navíc dostanu AC 3 .. A myslím si , že mi GTX 660 bude stačit , když teď mám GTX 260 a celkem mi stačí , ale mám problémy s přehříváním (přehřívá se mi kvůli nedostatečnému výkonu).. Když stačí GTX 260 tak GTX 660 bude stačit až moc .

Nemluvili jsme, že ti to ten procesor neutáhne. Utáhne, ale karta bude v zátěži využita tak na 70%. Což bude asi tak stejný výkon, jako kdyby jsi měl tu gtx 660. Jde o to, že ta hd 7870 je o hodně výkonnější za stejnou cenu. Takže až budeš měnit procesor a koupíš si tu gtx 660, tak si pak řekneš "že já jsem je neposlech a nekoupil tu hd 7870", protože tam bude o hooodně víc výkonu, když osadíš lepší procesor, než kdyby jsi tam měl gtx 660. Takhle když koupíš hd 7870, tak tam budeš mít možná i o malinko větší výkon a jak jsem řekl. Až přejdeš na lepší procesor, tak s tou gtx 660 by se ti zlepšil výkon jen toho procesoru. Kdežto s HD 7870 by se ti najednou využila na 100%, takže by tam vzrostl i výkon té grafiky. A bylo by to sakramentsky znát.

za cenu GTX690 máš 2xHD7970 do CF a jejich výkon je někde úplně jinde. Když už teda je řeč o poněkud nesmyslných CF/SLI řešeních.

Jak nvidia tam AMD mají "řešení" na všechny karty konkurence, jen v určitých případech je levnější/výhodnější řešení jednoho nebo druhého.

Celý tento blázinec jsi způsobil sám.
Nejprve si chtěl vědět kterou nV 660 nebo HD 7770, jasně ti bylo řečeno, že u AMD je výkonnější HD 7850.
Jenže za ty prachy je HD 7870 a ta je výkonnější jak nV660 a je na tobě co si koupíš.
Jsi váhavý střelec a osobně bych to tu dávno zavřel, neboť to nikam nevede!