Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto problémy s nervy u her

dobrý den
chtěl bych se zeptat jak mám zvládat svůj vztek u her
můj problém je že mám notebook a už byl 2x v opravně atp... vždy když mě hra naštve tak mam vztek ale ještě to chvíly vydržím ale jak mě ještě něco naštve tak se neudržím a začnu do toho mlátit s prominutím ''debilní retard'' nemohl by mi někdo poradit? protože už mi ten Noťas kvůly tomu mlácení spadl s errorem už 3x a už je skoro tak zasekaný a už to nevydržím :( moc prosím pomoc jinak je po něm doslova! a na internetu jsem našel jen blbé řešení s miminama atd...
fakt moc prosím pomocte mi.
P.S. starý počítač byl v opravně aspoň 6x sluchátka mám asi 7x myš 4x klávesnici 9x
a tento notebook mě stál 30 000kč!

loading...

teď to s kámošem probýráme!
on má štěstí že mám neštěstí
mám takové zdravotní postižení (chodit sakra můžu) :D ale sem tlustej protože nemůžu sportovat ani moc daleko chodit a tak sem rači furt u PC a tloustnu čím dál víc :( takže nemám šanci :(
on si získal holku po které toužím už od školky :(
štěstí má :(

no tak to bys měl vědět že počitačove hry udělaji s člověka debyla. znám jednoho kluka kterej pořád a pořád a pořád hral hry a pak si se světem spletl gtačko :DD uviděl chlapa jak čekal v autě šel k němu dal mu pěsti a vyhodil ho nasedl a jel ale on ho pak chytil a take facky mu dal že se s toho malem posral :D

Myslím že si z nás děláš (ještě slušně řečeno) prdel :-D,
ale sám mám podobného kamaráda, a když ke mně přijede na kole (je to od jeho domu naštěstí z kopce a pouze asi 800 metrů), tak jeho první věta je- "Poď, dem se projet", pak zjistím že má v kapse 3 stovky a že je míní prožrat za nadcházející hodinu, takže do restaurace, kde nám obědná 2 picy se slovy "K čemu se přežírat, koupíme si 2 picy a kdyby nám to náhodou nestačilo tak si koupíme další 2...." Pak se slovy "Ta pica byla malá a hnusná!" se přemisťujeme k "vietnamcovi", což je místí překupník alkoholu a levného jídla pro nezletilé, kde požádá o flašku piva a 2 balení bonbonů, půlku svého pytlíku si narve jedním rázem do chřtánu a když zpořádá zbytek tak se přemisťujeme do další restaurace..a tak to jde celý den, večer si chceme pustit film, a když zjistíme, že nemáme potřebné medium na přehrání, kamarád vytrhá CCA 5 kláves z notebooku a mrští s ním o zem se slovy "Krám zasranej!!"

Nebudeš jeho dvojče? :-D