Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MAFIA 2, PROBLÉM S INSTALACÍ!!!

Dobrý den
Mám dotaz ohledně instalace MAFIA 2.
Mám zakoupenou originál hru a vložil jsem DVD do PC. Dal instalovat, steam mám. Po asi 2 minutách mi to napsalo, že hra je nainstalována a že se budou stahovat aktualizace na steamu. Jenomže tohle stahování aktualizací je strašně dlouhý, 20% za skoro 3 hodiny, je to normální?
Kdesi jsem se dočetl, že je to možná zpusobené tím, že se mi ta hra vlstně stahuje ze steamu a ne z DVD. Jak toho prosím vás docílit, aby mi naiinstalovánítakovýhle hry vlastně netrvalo celej den, když lidi na ntu píšou, že se jim to stahovalo asi jen 40 min.
Děkuji předem za odpovědi

Tak to snad vidíš (velikost dat ke stažení v knihovně) a slyšíš (mechanika), zda se to instaluje z média, nebo se to stahuje ze Steamu.

Rychlost stahování dat ze Steamu překvapivě souvisí s rychlostí tvého připojení, je-li pomalé, nemůžeš čekat zázraky. Ve Steamu můžeš v nastavení přepnout region pro stahování (pro ČR je jeden z nejrychlejších Frankfurt).

Jak instalovat z disku, místo stahovat ze Steamu, máš zde.

A ano, i když se hra nainstaluje z disku, Steam si posléze sám sofistikovaně "dotahá" další data, jako patche, aktualizace atd.