Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší díl Need For Speed

Zdar

Dneska se chci zeptat.Jaký je podle vás nejlepší díl Need For Speed.

Za mě je to jednoznačně Most Wanted a v těsném závěsu oba Undergroundy a na třetím místě série Hot Pursuit.

A kdyby nědko chtěl může napsat který díl byl největší Shit

Za mě asi takhle:Carbony,Pro Street(To byla šílenost největšího kalibru)Undercover(Tfuj)Shifty(Ty druhé celkem ušly)Run(Stokrát tfuj)a World(Nuuuda)

pro mě byly nejlepší NFS Underground II a Carbon, nějak ty novější NFS sem nehrál. Jinak Pro Street zase nebylo tak špatný, už to prostě nebyla taková arkáda na kterou byli hráčí NFS zvyklí. Most Wanted mě vůbec nebavil - nesedlo mi prostředí (moc přesvícené), když tunningový závody, tak jedině v noci.

Za mě jednodznačně NFS Porsche 2000. V té hře šlo prostě všechno a navíc jednoduše. Zničit auto, nutnosti oprav, vylepšování auta (dá se i nazvat trochu tunning - přítlačná křídla,..motor). Hafo drah, nutnost investic do starých i nových aut, testovací řidič...

ty nový jsou jen o tom ze se člověk řítí a snaží se dobře někde prolítnout aniž by ho drásalo zničený auto, který má další jízdu zas opravené...

přesně tak, nepamatuji si již všechny tyhle vymakanosti,ale bylo to bombový,vlastně i ty blinkry, pamatuju si,jak jsem to dohral již po několikátý a pak jsem to hral třeba i bez bourání podle pravidel,s blinkrama :-D proste hromadu toho,co lidi podle myho chtějí, a hlavně jednoduchou formou. Dnešní hry jsou hnany na grafiku a podle me zbytečny kraviny, včetně složitýho ovládání a lidi spíš chteji jednoduše ovladatelny hry na 5 tlačítek a je to :-)

Všechny díly jsem nehrál. Underground 1 a 2 jsem hrával u kamošů a už si je moc nepamatuju, jen že byly kvalitní a jak driftuju s toyotou corollou a jezdím v uvěřitelně příjemné pomalejší rychlosti :) ne ty dnešní rychlosti světla s lambama a bugatti 500kmh. Most Wanted určitě top- honičky s poldama jsem miloval + blacklist, volnost, tuning. Carbon jsem po pěti minutách odinstaloval už nevím co mi tak vadilo, Undercover mě taky bavil hodně, připomínal mi starý Most Wanted, i když ten světelnej filtr byl hroznej. A Shift na klávesnici pro mě dost hardcore, ale hra to je taky dobrá.