Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší díl Need For Speed

Zdar

Dneska se chci zeptat.Jaký je podle vás nejlepší díl Need For Speed.

Za mě je to jednoznačně Most Wanted a v těsném závěsu oba Undergroundy a na třetím místě série Hot Pursuit.

A kdyby nědko chtěl může napsat který díl byl největší Shit

Za mě asi takhle:Carbony,Pro Street(To byla šílenost největšího kalibru)Undercover(Tfuj)Shifty(Ty druhé celkem ušly)Run(Stokrát tfuj)a World(Nuuuda)

Všechny díly jsem nehrál. Underground 1 a 2 jsem hrával u kamošů a už si je moc nepamatuju, jen že byly kvalitní a jak driftuju s toyotou corollou a jezdím v uvěřitelně příjemné pomalejší rychlosti :) ne ty dnešní rychlosti světla s lambama a bugatti 500kmh. Most Wanted určitě top- honičky s poldama jsem miloval + blacklist, volnost, tuning. Carbon jsem po pěti minutách odinstaloval už nevím co mi tak vadilo, Undercover mě taky bavil hodně, připomínal mi starý Most Wanted, i když ten světelnej filtr byl hroznej. A Shift na klávesnici pro mě dost hardcore, ale hra to je taky dobrá.