Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukradli mi steam...

Dobrý den,dnes jsem přišel na email,měl jsem tam jeden nový mail(Více v popisu)Bylo tam napsáno"Váš email byl uspěšně změněn...."Zkoušel jsem se přihlásit,heslo nešlo...Všechny hry na steam jsem si kupoval elektronicky,co dělat?? :( Je nějaká možnost vrátit učet zpět??Děkuji...

A měl jsi zapnutého steam guárda?

https://support.steampowered.com/kb_article.php?re f=4020-ALZM-5519
http://bonusweb.idnes.cz/steam-guard-ochrani-kazdy -ucet-deb-/Zurnal.aspx?c=A110317_235428_bw-zurnal- pc_anb

Ohledně ztráty účtu ti určitě poradí Vojta, až se tu objeví. To je náš místní specialista pro tuhle oblast, se spoustou vlastních zkušeností.

Zatím můžeš studovat: https://support.steampowered.com/kb_article.php?re f=4815-UDFC-8010
Případně: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.p hp?t=470929

To vypadá, že jsi udělal stejnou kravinu jako kdysi já, že jsi neměl zaplého Steam guarda.

Ale nevěš hlavu, tvůj účet se dá bez problému získat zpět.

Nejdříve se musíš registrovat na Steam support.
support.steampowered.com

Dále dej kolonku Ask question, vyplň potřebné údaje (anglicky) a pošli jim to.

Pak ti Steam odpoví, ať jim pošleš fotku alespoň jedné hry, co máš jako krabicovku (na manuál musíš rukou opsat kód, co ti oni zadají), obrázek následně upneš. Za několik hodit se ti ozvou a účet máš zpět. ;-)

Dával jsem ti sem nějaké odkazy. Četl jsi je vůbec?

If a game was purchased through Steam with a credit card, please provide the following:

The Card Type (Visa, MasterCard, Discover, American Express)
Full Name on the Card
The last four digits of the credit card number - Do not provide the full credit card number

Já jsem napsal podpoře,o cd keye,napsal jsem jim,
"Název alespon dvou her
Typ karty (Visa, MasterCard, Discover, American Express)
Celé jméno na kartě
Poslední čtyři číslice čísla kreditní karty - neposkytují plnou kreditní karty number"

A do"Additional Information"jsem napsal svoje steam jméno...

a takhlenc jsem to zadal vpravo ZDE

Tak mi již napsali,nečekaně..
Napsali:Že žádný steam klíče nerozdávají...Atd...
Tak jsem jim napsal přímo o reset Účtu,i s Údajema,přes co jsem si koupil hry... Atd....
Jak mi to tu napsal L-Core:

If a game was purchased through Steam with a credit card, please provide the following:

The Card Type (Visa, MasterCard, Discover, American Express)
Full Name on the Card
The last four digits of the credit card number - Do not provide the full credit card number

Tak čekám na další odpověď....

velmi pravděpodobně má ten, kdo ti ukradl účet na Steamu i přístup do tvé pošty.

Takže:
1. používat VÝLUČNĚ https
2. projet PC na rootkity, keyloggery a jiný malware
3. změnit heslo do pošty

Do pošty se nikdy nepřipojuj v nezabezpečených a cizích sítích, na cizích PC (škola, internetová kavárna, apod., všude tam, kde hrozí zcizení přihlašovacích informací). pokud používáš poštovního klienta, používej výhradně šifrované spojení pomocí pop3s, imaps a smtps (tedy spojení zabezpečená pomocí TLS/SSL)