Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalejší hry-proč?

Zdravím všechny,
přeinstaloval jsem PC OS Win XP. PC-ZD Asrock 775v88+,CPU Pentium4 3.2 GHz, paměti RAM 2.5GB, GK GeForce 6200 (úplně nová), HDD 80GB, zdroj 500W.
Od té doby jdou hry pomaleji-veškeré. Auta2, ale i onlinovky např Gun Mayhem, kterou hrajeme se synem nejčastěji. Kde jsem udělal chybu? Veškeré ovladače jak k ZD, tak ke GK jsem nainstaloval. Nemůže být chyba v nějakém HW?Předem díky za radu.P

Veškeré ovladače k ZDjsem nainstaloval.

Tzn. včetně chipsetu, zvuku, síťové karty, ...

paměti RAM 2.5GB

To tam máš kolik modulů?

zdroj 500W

Výrobce/ značka?

přeinstaloval jsem PC OS Win XP

Máš postahované všechny aktualizace, včetně Service Packů?

píšeš s prominutím dost zmatečně. Nebylo jasné, zda jsi vyměnil grafiku (i když nechápu volbu takové totální sračky, a ještě na hraní), nebo jen přeinstaloval systém.

Pokud jsi jen přeinstaloval systém, tak jsi to udělal špatně. Buď jsi nenainstaloval všechny ovladače (zejména ty od desky), nebo jsi zvolil příliš nové verze - tahle vykopávka pojede nejspíše nejlépe na ovladače ze své doby.

AHA, no konečně, tak to máš naprostou pravdu, přesně to jsem udělal. Instaloval jsem vše nejnovější.Jak ZD, tak GK, ale ta má své instalační CD.Já jí koupil, protože je tam starý slot na GK a tak mi šlo jen o to, zda to utáhne Auta2.Utáhne, ale netáhne:-))Já to přeinstaluji, tím myslím ovladače a pokusím se hledat optimální věk:-))Ale byl bych za radu moc rád.Jak tedy nejlépe postupovat?Zatím moc díky.P