Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Která hra Vás nejvíce zklamala?

Doufám že toto téma tu ještě nebylo, hledal jsem v Hledání a nic jsem nenašel, a nebo neumím hledat.

Prostě hry které Vás zklamali, i hry do, kterých by jste to třeba neřekli.
Za mě to je Posel Smrti III, a AC Revelations co se týče konce

Half life ma sve mouchy, ale je to super hra.. Jednicka byla inovativni ve sve dobe. Zkazil to akorat plosinkoidni konec hry na planete Xen.. To opravdu posr. Dvojka byla super a naky otevreny svet mi tam teda nechybel.. Pekny pribeh, atmosfera, troska premysleni a naprosto genialni level- We dont go to Ravenholm beru jako nej vubec a vzdy si ho rad zahraju. Neumusi to sednout kazdemu, ale kdo z PC herni scenou rostl, tak vi o cem to je.. Pro me jsou zas sr@gory veskery COD a podobne.. Ktere nakonec vysli az po HL, ne pred nim.. Hl je takovym dobovym ucitelem a je to o srdci.. Ja zas nemusim openworldy kde se vsechno dokola opakuje a respawnuje.. FarCry 2 a podobne. Jednicka je vyjimkou. Ale skutecne originalnich "doomovek"je jako safranu.. Cod a pod. mezi ne nepatri.. Pro me ne. Ale sto lidi, sto chuti.. Jen nazor...

Netvrdím, že je COD lepší, jen že je to v podstatě o stejných herních mechanismech, tudíž dost podobné toliko vyzdvihovanému HL.

Stejně jsou nejlepší RPG.)
To BG je super, jen mě pěkně sere dodrbanej deník, kdy se to všechno zapisuje do journal a přestávám se v tom vyznávat a taky je to mega těžký..takže furt loaduju:D

Je to o podobnych mechanismech, o tom se nehadam.. Ale Cod je ma z HL.. O to jde.

S tim naprosto souhlasim. :)
Je to trosku HC,ale az se do toho dostanes pujde to.. Trebas BG II jsem dohral az na nektere pasaze s jednou postavou, ale byl to ocistec. Ted uz bych to po tech letech asi nedal. Lec zkusim. Vyvazena skupina a statistiky jsou treba, proste D&D.. Datadisk k BG II (Throne of Bhaal) jsem hral s dvema namastroavnejma postavama a nedal jsem ho.. V lete zkusim s pokorou a celou skupinou...

A ako dlho si hral HL1/2? Co konkretne ta tam sklamalo? Ja nie som priaznivec FPS zanru, hral som pomerne malo titulov, ale HL malo skvelu atmosferu, maloktora hra ma dokazala tak vtiahnut do deja, navyse v dvojke tie hry s gravitaciou, bolo to perfektne spravene, funkcne a jednoduche na ovladanie, aj grafika na svoj cas genialna, este aj teraz moze konkurovat dnesnym hram, vazne neviem co v tej hre by som hodnotil nizsie ako top.