Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Která hra Vás nejvíce zklamala?

Doufám že toto téma tu ještě nebylo, hledal jsem v Hledání a nic jsem nenašel, a nebo neumím hledat.

Prostě hry které Vás zklamali, i hry do, kterých by jste to třeba neřekli.
Za mě to je Posel Smrti III, a AC Revelations co se týče konce

A ako dlho si hral HL1/2? Co konkretne ta tam sklamalo? Ja nie som priaznivec FPS zanru, hral som pomerne malo titulov, ale HL malo skvelu atmosferu, maloktora hra ma dokazala tak vtiahnut do deja, navyse v dvojke tie hry s gravitaciou, bolo to perfektne spravene, funkcne a jednoduche na ovladanie, aj grafika na svoj cas genialna, este aj teraz moze konkurovat dnesnym hram, vazne neviem co v tej hre by som hodnotil nizsie ako top.