Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno proč mi nejde obnovit účet :(

tohle je závažné koupil jsem si hry na svůj účet steam a měl jsem tam tyto hry: call of duty modern warfare 3,The Elder Scrols V:Skyrim atd... to mě vyšlo asi tak na 4500kč ale jednou se mi pokazil steam tak jsem si ho znovu stáhl a zapoměl jsem na své heslo tak jsem dal obnovení ztraceného účtu až jsem se dostal do fáze změny hesla bylo tam: zadejte nové heslo. heslo musí obsahovat alespoň 5 znaků
poté nové heslo

potvrdit heslo tak ho zadám třeba 45554545 a to samé do potvrdit tak je potom steam zpracovávání....... a napíše se mi: Heslo se nepodařilo změnit
špatně jste odpověděly na tajnou otázku, nebo jste zadali neplatné nové heslo
nevím co s tím moc moc moc prosím o radu prosím prosím prosím :( :.(:.(:.(

No tak první demence je zapomenutí hesla. Zapomenutí odpovědi na kontrolní otázku je demencí druhou.
Je-li tomu tak, jak píšeš, napiš ticket na support, budou po tobě chtít fotky/kopie kódů, prostě něco jako důkaz, že sis hru(y) zakoupil. Pokud se ale jedná o ruské kopie za tři kilča z aukra, tak víš, co tě čeká ... middle finger.

to mě vyšlo asi tak na 4500kč

Tak pokud je ti 16 a hry na Steamu máš opravdu za 4,5k, není ti blbé mít tak důležité heslo někde na papírku a nepamatovat si ho navíc? Tipnu si, že ses nikdy nepřihlašoval do Steamu zadáváním údajů znova, ale měls je předvyplněné. To už je ale všechno tvůj problém.

no byla to moje blbost... šel jsem na steam support,steam ticket a tam jsem jim ukázal cd-klíč z mojí hry potom mi napsali heslo a já si ho musel změnit i s tajnou otázkou. pro ty co se jim stalo to co mě tak musí: umět aspoň základy angličtiny, na e-mail příjdou spamy ale nejsou to spamy, tam vám budou psát rúzné steam e-maily tak hledejte ten s heslem,je potřeba znát tajnou otázku to je vše. poté se přihlásíte a musíte si změnit tajnou otázku i heslo.

Hele mně se stalo něco podobneho ztratil jsem heslo a zapomněl otazku tak jsem šel na support,steam ticket a tam jsem dal cd klič od skyrimu a napsal svuj problem později mi přišli nějake spamy do emailu ok steamu a tam napsali

========= Please enter your reply ABOVE this line =========

Hello,

Thank you for adding a message to your question. We will respond to your message by email.

Anytime you wish you can view your question online:
https://support.steampowered.com/view.php?ticketre f=6117-IAKB-0465

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~
This message was sent by the Steam Support helpdesk.

Have a question we can help you with? Visit our knowledgebase for a list of questions and answers:
kb.php

Alternatively, ask our staff a question:
newticket.php

Steam Support :: support.steampowered.com

<=== 6117-IAKB-0465 --- 93e77d62 ===>

co s tim mam dělat tvl?

caute mam maly problem a chcel by som poradit. steam som kupoval zhruba pred 10 rokmy cisto len koli CS 1.6. zhruba 3 roky som bol na nom neaktyvny a medzi casom som si kupil novy pc. teraz to odomna ziada ked sa chcem prihlasit- udaje viem vsetky samozrejme- ze zistili ze sa prihlasujem na novy pc a pre zabezpecenie chcu aby mi cez mail zaslali nejaky overovaci kod. no a problem je v tom ze z neaktivity mi bol zruseny mail ucet na zoznam.sk takze momentalne netusim ako sa ohradim ze som skutocny majitel. kazda rada dobra. cs ma opat chytilo na na non steame s cheatermi m to ozaj nebavi a rad by som pokracoval aj v ligach s priatelmi ktorych mam na steame.