Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno proč mi nejde obnovit účet :(

tohle je závažné koupil jsem si hry na svůj účet steam a měl jsem tam tyto hry: call of duty modern warfare 3,The Elder Scrols V:Skyrim atd... to mě vyšlo asi tak na 4500kč ale jednou se mi pokazil steam tak jsem si ho znovu stáhl a zapoměl jsem na své heslo tak jsem dal obnovení ztraceného účtu až jsem se dostal do fáze změny hesla bylo tam: zadejte nové heslo. heslo musí obsahovat alespoň 5 znaků
poté nové heslo

potvrdit heslo tak ho zadám třeba 45554545 a to samé do potvrdit tak je potom steam zpracovávání....... a napíše se mi: Heslo se nepodařilo změnit
špatně jste odpověděly na tajnou otázku, nebo jste zadali neplatné nové heslo
nevím co s tím moc moc moc prosím o radu prosím prosím prosím :( :.(:.(:.(

no byla to moje blbost... šel jsem na steam support,steam ticket a tam jsem jim ukázal cd-klíč z mojí hry potom mi napsali heslo a já si ho musel změnit i s tajnou otázkou. pro ty co se jim stalo to co mě tak musí: umět aspoň základy angličtiny, na e-mail příjdou spamy ale nejsou to spamy, tam vám budou psát rúzné steam e-maily tak hledejte ten s heslem,je potřeba znát tajnou otázku to je vše. poté se přihlásíte a musíte si změnit tajnou otázku i heslo.

Hele mně se stalo něco podobneho ztratil jsem heslo a zapomněl otazku tak jsem šel na support,steam ticket a tam jsem dal cd klič od skyrimu a napsal svuj problem později mi přišli nějake spamy do emailu ok steamu a tam napsali

========= Please enter your reply ABOVE this line =========

Hello,

Thank you for adding a message to your question. We will respond to your message by email.

Anytime you wish you can view your question online:
https://support.steampowered.com/view.php?ticketre f=6117-IAKB-0465

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~
This message was sent by the Steam Support helpdesk.

Have a question we can help you with? Visit our knowledgebase for a list of questions and answers:
kb.php

Alternatively, ask our staff a question:
newticket.php

Steam Support :: support.steampowered.com

<=== 6117-IAKB-0465 --- 93e77d62 ===>

co s tim mam dělat tvl?

caute mam maly problem a chcel by som poradit. steam som kupoval zhruba pred 10 rokmy cisto len koli CS 1.6. zhruba 3 roky som bol na nom neaktyvny a medzi casom som si kupil novy pc. teraz to odomna ziada ked sa chcem prihlasit- udaje viem vsetky samozrejme- ze zistili ze sa prihlasujem na novy pc a pre zabezpecenie chcu aby mi cez mail zaslali nejaky overovaci kod. no a problem je v tom ze z neaktivity mi bol zruseny mail ucet na zoznam.sk takze momentalne netusim ako sa ohradim ze som skutocny majitel. kazda rada dobra. cs ma opat chytilo na na non steame s cheatermi m to ozaj nebavi a rad by som pokracoval aj v ligach s priatelmi ktorych mam na steame.