Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak funguje STEAM?

Dobrej večer přeju :-) chtěl bych se zeptat k čemu je vlastně dobrej Steam? z vlasních skušeností jsou tam levnější hry nebo co? :-) díky

Platby na netu bych si nechal povolit, jde mi o to, jestli to bere kdejakou kartu, nebo jen "plnotučný" karty, jako je Visa, nebo Maestro. Visa Electron je jen takovej derivát, u nás to berou všude, ale v zahraničí si s tím nejsem nikdy jist, i když v EU bych se toho až tak nebál.

Electron to berie, ked som nakupoval pre otca odmietlo to sice jeho a mojej matky, ale kartu mojej zeny to zobralo (VISA Electron Tatrabanka). Asi ako jedina mala podporu platenia cez internet a odvtedy otec nakupuje cez jej kartu. vyhoda prenho je, ze ju nemusi mat k dispozicii, pretoze STEAM si vsetko pamata a len nakupuje a v nedelu, ked sme tam na obede tak to vyrovnava v hotovosti.
Teworeticky by jej mohol takto vybrakovat cele konto;o).

U té karty je nebezpečí, že když ji někde ztratíš (a má povolené internetové platby), že ji může nálezce použít, nepotřebuje PIN. Stačí mu to 16 místné vyražené číslo a trojmístný kód za podpisem. Doba platnosti karty a její majitel je tam také uveden.

Existuje možná nějaká možnost (u jednotlivých bank) internetové platby dočasně povolovat/zakazovat, nepátral jsem po tom. My kartou nikde neplatíme, je doma, nikde ji nemůžeme ztratit - takže tohle opatření nám netřeba. Jinak bych se o to zajímal.