Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Battlefield 2142

Koupil jsem si originální hru Battefield 2142,po vložení do DVD mechaniky se vůbec instalace nerozjede a nelze ji ani spustit..Mechanika je ok.Může mi nekdo prosím poradit,kde by mohl být problém?..Děkuji všem.
CD se nechce načíst jakoby tam ani nebylo.

"CD se nechce načíst" - spíše bych řekl, že to je DVD. Není tedy vidět ani v "tento počítač" a průzkumníku?

Zkusil bych médium v jiném PC/mechanice. Pokud nebude viditelné ani tam, je pravděpodobně vadné a je třeba reklamovat. Pokud čitelné bude, tvá mechanika to má "za pár" popř. máš zavšivené PC.