Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry u kterých se budu bát

Veřejně se tyto hry nazývají survival horory. Mám dohrany všechny díly R. Evil, Silent Hill, Alone it Dark. S přidáním pořádné dávky bojácnosti se můžu bát u Doom 3,F.E.A.R. Takže víte jakej typ her chcu poradit, žádny další strašidelny už neznám.

Zombie hry mě vyloženě nebaví, se zatnutými zuby překousnu ty potfory v Half-Life…

Paradoxně se nejvíce bojím ve hrách, kde se nedá na každém kroku ukládat pozice (Mafia 1&2, Dark Forces, FUEL a spousta indie her), kde mám odehráno značnou část levelu/závodu/úkolu a kdy povážlivě klesá zdraví či bourám z prvního místa dvě zatáčky před cílem závodu :-)

FEAR 1 + datadisky jsem dohrál, ale strach se opravdu nedostavil.

Tak to jsem na tu hru zvědavej. Bude se tam bojovat s nějakýma příšerkama s rizikem neúspěchu a následné smrti?? Pokud tam nehrozí krvavá smrt od nějakyho monstra tak si nedovedu představit že bych se bál. S tím že na strachu dost přidá nemožnost ukládat na každym kroku je ba že pravda to mám taky ozkoušeny. Třeba kdysi dávno při paření prvního dílu R Evil ještě na PS1, to bylo něco!

U amnesie- Hlavně zapnout zvuk! :D to je na tom to nejlepší ;) totálně zastrašujácí zvuky :D. Jo a hlavně nečekej že hned ze začátku na tebe vylítne nějakej mutant... to ne. To je až postupem času...Proč Amnesia? Protože se NĚCO stalo, a ty musíš přijít na to co...a hlavně se dostat z NĚJAKÉHO hradu... jednoduše máš ,,vokno,, ;) :D

Nevím proč, ale před cca 1 rokem a půl sem hrál v Chorvatsku po nocích na notesu (venku) DOOM 3 a vůbec sem se nebál, bylo to pro mě jako GTA SA :-) Jen co sem to teďka nedávno zapnul doma (desktop) a lepší repráky tak se bojim jako sviňa, takže doporučuji. Nebo ještě doporučuju BLOODLINE (recenze) u tý sem byl taky posranej :-D

Storny: Šak Doom 3 právě hraju, strašidelná mě připadala jen úroveň Peklo ta byla dobrá, ale ináč moc nic. Zajisté hraju pozdě v noci, sám v bytě, v temné místnosti, teď si eště pořídím uzavřeny sluchátka. Víc věcí jak si to opepřit už neznám. V rozpadlé chaloupce uprostřed temného lesa bohužel nebydlím:-)

Amnesia: Jo fakt dobrá hra, trochu jsem se bál a to se dlouhou dobu neobjevil jedinej nepřítel. Co mě zklamalo je rozmanitost nepřátel, vlastně jen jeden typ zombíka a konec (a nemožnost se nějak bránit). Lokace jako věznice, mučírny, mrtvoly dobry. Asi jsem ji hrál pořád, ale zdála se mě trochu krátká a to jsem ozkoušel všechny tři konce a hesla co jsem po dokončení dostal, co s nima? Možná jsem blbej, ale příběh jsem nepochopil, odkaz na stránku kde je příběh vysvětlen by se hodil.

zkuste alien vs. predator (jedničku) podle mě legeeeeeeeenda :-) i když dost naskriptované, tak poprvé je to naprostý horor, (žádní pomalí zombicí, ale pěkně rychlé potvůrky, a do toho se ta motá -neviditelný lovec- (predátor), za marinaka, jste pomali, radar Vas spíše straší než pomáhá(dodnes si pamatuji misi kdy na radaru sem měl nepřítele(hodně nepřátel) 5m od sebe a přejemnou nikdo nestal, jen tak sem se mrkl nahoru na strop, a myška letěla z ruky jak sem se lekl... :-D .. naštěstí byla na kabelu...
wau... to bývaly pařby :-D ... možná ještě pohledám a zahraji si ...

---
ps: jak to tak bývá v tomhle survive/horroru máte vždy o náboj miň než kolik je nepřátel :-D
- i na nejlehčí obtížnost je to makačka-
a to ticho.. hrobové ticho.. to je nejhorší...s tím blikajícím osvětlením...

AvP ano, ale dvojku! U jedničky mě sr**o že jsem nemohl prozkoumávat prostředí protože po pokosení vetřelců se nepřetržitě objevovali další. U dvojky stačilo pomlátit lokaci a byl na chvilku klid, takže jsem hru dopařil za všechny tři a jedničku zavrhnul do zapomnění!!

Koho napadne ještě nějakej horor, nechť se nestydí a píše

Můžeš zkusit třeba nejnovější Aliens vs. Predator

Info:
aliens-vs-predator-13021

U téhle jsem se fakt klepal :-), vždycky když z nějaké té roury nebo ventilačky vylezl mimozemštan. Bylo to celkem náhlé, najednou vám indikátor (asi známek života) začal rychle pípat a ze tmy se na vás za 2 sekundy vynořila nějaká ohavnost.

Amnesia: Jo fakt dobrá hra, trochu jsem se bál a to se dlouhou dobu neobjevil jedinej nepřítel. Co mě zklamalo je rozmanitost nepřátel, vlastně jen jeden typ zombíka a konec (a nemožnost se nějak bránit). Lokace jako věznice, mučírny, mrtvoly dobry. Asi jsem ji hrál pořád, ale zdála se mě trochu krátká a to jsem ozkoušel všechny tři konce a hesla co jsem po dokončení dostal, co s nima? Možná jsem blbej, ale příběh jsem nepochopil, odkaz na stránku kde je příběh vysvětlen by se hodil.

Příběh je prostě o tom, že se probudíš ve hradu s amnesií a zjišťuješ, co se vlastně stalo, a jak se dostat ven(víc o tom nevím :D) Jestli nevíš co je amnesie, zeptej se nějakého doktora :D
BTW: Proto v máš v průběhu hry pořád ty záblesky ;)