Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry u kterých se budu bát

Veřejně se tyto hry nazývají survival horory. Mám dohrany všechny díly R. Evil, Silent Hill, Alone it Dark. S přidáním pořádné dávky bojácnosti se můžu bát u Doom 3,F.E.A.R. Takže víte jakej typ her chcu poradit, žádny další strašidelny už neznám.

Nevím proč, ale před cca 1 rokem a půl sem hrál v Chorvatsku po nocích na notesu (venku) DOOM 3 a vůbec sem se nebál, bylo to pro mě jako GTA SA :-) Jen co sem to teďka nedávno zapnul doma (desktop) a lepší repráky tak se bojim jako sviňa, takže doporučuji. Nebo ještě doporučuju BLOODLINE (recenze) u tý sem byl taky posranej :-D